lederboard

Zima w środku lata. Sesja wizerunkowa Nessi


Marka obuwnicza Nessi przygotowuje się intensywnie do  nadchodzącego sezonu. Kolekcja  jesień 2016/zima 2017 promowana będzie pod nazwą „Miejskie sytuacje” i w takich też plenerach odbyły się zdjęcia do wizerunkowej sesji zdjęciowej na nadchodzący sezon. Tym razem producent sesji wybrał plenery Warszawy, które wdzięcznie wpasowały się w koncepcję zdjęć.

 

 

Modelki w osobach Agaty Steczkowskiej i Marysi Markiewicz dzielnie zniosły pracę w 40 –sto stopniowym upale, a dodać należy , że pracowały w zimowych stylizacjach ( autorstwa Jarka Szado).

_ADA1030(300 dpi)(100 dpi)

Płaszcze, tuniki i zimowe sukienki pojawią się w towarzystwie wybornych dodatków, których nie może zabraknąć w żadnej „miejskiej sytuacji” : torebki Gawor Collection, biżuteria Modern Silver, okulary Caroline Abram/ Optic Collet, zegarków Lorus. Kosmetyki do sesji zapewniła marka Glazel Visage.

_ADA1001(300 dpi)(100 dpi)

Na finalne efekty sesji wizerunkowej przyjdzie nam poczekać do oficjalnej premiery kolekcji butów Nessi „Miejskie sytuacje”, ale już dziś warto zobaczyć co piszczy w modzie obuwniczej na nadchodzący sezon. Tak po prostu, dla ochłody.

_ADA0862(300 dpi)(100 dpi)

Producentem sesji jest Promotion Instytut/Nowy Showroom.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności