lederboard

Zimowe OKOliczności z Koch Optical!

Zima to trudny czas dla oczu, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by wyjść z tego okresu bez większego uszczerbku na zdrowiu. Pomogą w tym okulary marki Retro London, Bolon & Hailey Baldwin, O’neil i Super Dry!

 

Lista wszystkich czynników, które w zimowych miesiącach szkodzą naszym oczom potrafi wprawić w zakłopotanie. Wśród nich prym wiodą z pewnością ostre promienie słoneczne odbite od śniegu – potrafią bowiem dokuczyć nie tylko na górskim stoku, ale też w słoneczny dzień w centrum miasta. Z kolei suche powietrze, a także różnica temperatur między domem i pracą a zewnętrzną przestrzenią podrażnia delikatną strukturę gałki ocznej i spowodować może nawet poważne uszkodzenie wzroku! Nie sposób też nie wspomnieć o wszędobylskim (mimo wielu ograniczeń i rosnącej świadomości społecznej) dymie tytoniowym, który w pierwszej kolejności uszkadza komórki nerwowe, a zwłaszcza komórki oka.

Chcąc poprawić kondycję wzroku sięgamy często po nawilżające krople do oczu, zapominając, że najlepszą ochroną przed czynnikami zewnętrznymi są okulary! Aby tak było musi zostać spełniony jeden warunek: szkła okularów powinny być właściwie dobrane i pokryte najlepszymi filtrami, które mają właściwości nieprzepuszczania szkodliwych promieni, zwłaszcza tych, które są odbite np. od śniegu i działają że zdwojoną siłą. Jeśli więc chcemy mieć stuprocentową pewność, że zapewniamy naszym oczom optymalną ochronę, najlepiej wybrać okulary renomowanych marek takich jak Retro Milano i Bolon & Hailey Baldwin, O’neil i Super Dry, które można nabyć dzięki oficjalnemu dystrybutorowi tych okularów w Polsce, firmie Koch Optical.

W bogatej ofercie marek Retro Milano i Bolon rozpowszechnianych przez Koch Optical znajdziemy projekty odzwierciedlające najgorętsze światowe trendy, jakie można wypatrzeć i na ulicach Lizbony, Londynu czy Madrytu. Godny podkreślenia i jest również fakt, że firma Koch Optical zadbała o to, by w jej ofercie swoje wymarzone okulary odnalazły osoby o zróżnicowanym kształcie twarzy czy typie urody. Dzięki temu okulary, które wypatrzymy w asortymencie firmy Koch Optical pomagają nie tylko chronić nasz wzrok przed szkodliwymi czynnikami z jakimi zmagamy się zimą, ale też sprawiają, że wyglądamy modnie, elegancko i z klasą!

Podczas tegorocznej zimy nasze oczy będą nie tylko bezpieczne, ale też zyskają stylową oprawę.

KOLEKCJE OKULARÓW dostępne w dobrych Salonach Optycznych. Zapraszamy także na www.kochoptical.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności