lederboard

ZŁOTA 44 – najlepsze miejsce na rozwój Twojego biznesu

Coraz częściej za sukcesami małych i dużych firm stoją kobiety, które nie boją się podjąć ryzyka i z powodzeniem rozwijają swoje biznesy. Jak mało kto wiedzą, jak ważne są w codziennej pracy odpowiednie warunki i rozwiązania technologiczne. Najbardziej prestiżowy budynek w Polsce – ZŁOTA 44 oferuje bizneswoman najlepsze miejsce na rozwój biznesu. Apartamenty w ścisłym centrum stolicy, możliwość networkingu czy dostępność do strefy biznesowej w wieżowcu to tylko wybrane korzyści, które niesie ze sobą mieszkanie przy najbardziej pożądanej ulicy w Warszawie. A wszystko to dopełnione nowoczesnym designem.

 

 

Oprócz luksusowych apartamentów oraz penthouse’ów, wyposażonych w dzieła sztuki, designerskie meble i najwyższej jakości materiały, wieża Daniela Libeskinda oferuje również najnowocześniejsze udogodnienia biznesowe. Dlatego zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 to swoista inwestycja w rozwój firmy. Coraz częściej doceniają to polskie i zagraniczne bizneswoman, które na co dzień ciężko pracują na swój sukces. Nie tylko lokalizacja w samym sercu Warszawy przyciąga Panie do ZŁOTEJ 44. To również zastosowanie najnowszych technologii, specjalnie zaprojektowane sale konferencyjne oraz eleganckie wykończenie wnętrz umilające pracę.

Budynek jest umiejscowiony w ścisłym centrum stolicy, 5 minut od Dworca Centralnego. Na lotnisko Chopina można dojechać już w 30 minut. W okolicy znajdują się prestiżowe hotele, restauracje, sklepy i butiki ekskluzywnych, światowych marek oraz słynne zabytki historyczne i kulturalne. Mimo tego, że wieżowiec znajduje się w samym sercu miasta, mieszkańcy mają zapewnioną ciszę i spokój do pracy za sprawą wykorzystania w fasadzie technologii trójszybowej, która ogranicza dźwięki z zewnątrz. Wewnątrz mieszkania funkcjonuje system filtracji powietrza, dzięki któremu rezydencji mogą cieszyć się świeżym powietrzem.

Wszystkie apartamenty są wyposażone w Home Management System zintegrowany z Building Management Systemem, co umożliwia bezpieczne zarządzanie klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, oświetleniem, uchylnymi panelami, itd. W budynku są dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne do dyspozycji mieszkańców, jak również strefa VIP Lounge, umożliwiająca organizację kameralnych spotkań biznesowych w przyjemnej atmosferze. Co więcej, osoby pracujące zdalnie mogą wykonywać pracę na tarasie w otoczeniu przyrody, na powietrzu, a po pracy udać się do siłowni, na basen czy odprężyć się w całorocznym jacuzzi lub SPA, które oferuje salę masażu, saunę fińską oraz łaźnię.

Miłośnicy golfa zagrać mogą na symulatorze oferującym 8 pól do wyboru, np. Congressional Country Club, Celtic Manor czy Abu Dhabi Golf Club. Co ważne, każde z tych pomieszczeń łączy najwyższą jakość wykonania z gustownym wykończeniem, które zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Wiedząc, jak ważna dla prowadzenia własnego biznesu jest mobilność przedsiębiorców, ZŁOTA 44 oferuje 8-poziomowy parking obejmujący 288 miejsc samochodowych, boksy rowerowe oraz wolnostojącą stację z modułem ładowania samochodów elektrycznych Smart Station 2 x 22 kW, umożliwiającą ładowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

ZŁOTA 44 wspiera również swoich rezydentów w rozwijaniu kontaktów biznesowych poprzez możliwość dołączenia do Clubu 44 – elitarnej społeczności służącej do wymiany doświadczeń, zainteresowań i pogłębiania relacji pomiędzy mieszkańcami. Projekt zrzesza przedstawicieli najróżniejszych branż przy okazji cyklicznych spotkań w ekskluzywnym gronie, integrujących na wielu płaszczyznach. W ramach Club 44 organizowane są spotkania, prowadzone przez inspirujących ekspertów w swojej dziedzinie.

Wysokość inwestycji w nieruchomość jest niezwykle istotna. Luksusowo wykończone mieszkania w warszawskim wieżowcu ZŁOTA 44 są nawet dwukrotnie tańsze niż w czeskiej Pradze, a tym samym są mogą być doskonałym wyborem dla kobiet sukcesu.

– Nabywcami mieszkań w ZŁOTEJ 44 są głównie przedsiębiorcy polscy i zagraniczni, którzy przez lata budowali swój sukces i starali się znaleźć lokalizację, która idealnie odpowie na ich potrzeby. Zauważamy, że sporą część z nich stanowią kobiety. Panie doskonale wiedzą czego chcą i czego potrzebują – zależy im na ciszy, spokój czy usługach concierge na najwyższym poziomie, a my to wszystko im zapewniamy. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że na tle Europy mieszkania w apartamentowcu przy Złotej są nadal dużo tańsze, niż w innych europejskich stolicach, mimo, że absolutnie nie odstają jakością i designem. Co więcej, oferujemy wyjątkowo dużo udogodnień dla mieszkańców  – mówi Michał Skotnicki, Prezes BBI Development.

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności