lederboard

Zmysłowa i seksowna czerwień. Must have tegorocznej zimy

Czerwień. Która z nas jej nie kocha? Zwłaszcza teraz, w tym świątecznym czasie! Od jasnych kolorów malin, przez wiśnię, po soczystą paprykę. Czerwień kojarzy się nam z siłą i pozytywnymi uczuciami. Ale przede wszystkim z Bożym Narodzeniem. 

 

W  sezonie  świątecznym czerwień  gości zarówno na salonach jak i w modzie ulicznej. Stylowy świąteczny klimat, to ten z akcentem czerwieni. Czerwony i czarny to ponadczasowe połączenie kolorów z pazurem, a jednak odnajduje się w codziennych stylizacjach.

Czerwień przyciąga spojrzenie, wyrazista i seksowna. Must have Twojej garderoby, idealna na jesienne nostalgie, pobudza dodaje energii. Jeśli lubisz przyciągać wzrok zainwestuj w tę intensywną, jeśli jednak stylizacja wymaga podkreślenia, ale nie chcesz zbyt mocno zwracać na siebie uwagi wybierz tę przygaszoną.

Czerwona koszula w połączeniu ze skórzanymi spodniami tworzy niepowtarzalne wyraziste połączenie, które będzie miało nie jedną fankę. Ja osobiście zakochałam się w tej stylizacji. Seksownie i ponadczasowo, koszula wykończona pięknymi falbanami przyciąga wzrok i kusi nadając hiszpańskiego charakteru stylizacji. Mankiet wykończony falbaną będzie wyglądał stylowo zarówno w połączeniu z biżuterią, jak i bez jej dodatku. Całość stylizacji podkreślają czarne guziki i zjawiskowa koronka, którą została wykończona koszula.

 

Foto:  @estelar_foto

Stylizacja: @smiechowska_stylistka

Modelka: @julievendaval

Make up: @basia.mierzwa.mua

Asortyment: @friendshopping_butik

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności