lederboard

Zostań ambasadorką marki RETRO MILANO! Weź udział w castingu

Praktyczne i wygodne, nadające twarzy szczególnego powabu i charakteru, po prostu niezbędne! O czym mowa? Oczywiście o okularach, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, bez których większość z nas nie wyobraża sobie żadnego dnia!

 

Ekskluzywna marka RETRO MILANO ogłosiła casting i szuka ambasadorek, które wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej reklamującej jesienno-zimową kampanię marki okularowej.

Nie liczy się wiek, wzrost, kolor oczu czy włosów. Liczy się ciepłe, tajemnicze, wyjątkowe spojrzenie, pasja, odwaga i chęć przeżycia przygody!

– Marka szuka kobiet wieku od 35 do 65 lat. Pewnych siebie,  naturalnych, pogodnych, z błyskiem w oku. Pań, które mają po prostu to „coś”. Wraz z naszym Klientem chcemy pokazać, że każda z nas może być modelką. Że prawdziwe piękno nie ma metryki. Chcemy pokazać, że można być elegancką-   bez względu na wiek. – mówi Ilona Adamska, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA, pomysłodawczyni akcji.

Jeśli chcesz pojawić się w magazynie LAW BUSINESS QUALITY, wziąć udział w sesji zdjęciowej i wygrać ekskluzywne okulary – przyślij do nas:

– 2 zdjęcia (twarzy i sylwetki)

– wiek, wzrost, kolor oczu, włosów

– opisz swoje pasje i przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu przez agencję I.D.MEDIA.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: info@idmedia.pl z dopiskiem OKULARY do 31.08.2018.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności