Rewolucja na rynku złota. W sklepie internetowym Goldsaver sztabkę kupisz „po kawałku”

Stać Cię na złoto – pod tym hasłem wrocławska firma Goldenmark, czołowy dostawca metali szlachetnych w Polsce, uruchomiła sklep internetowy Goldsaver. To innowacyjne w naszym kraju rozwiązanie, dzięki któremu sztabkę fizycznego kruszcu można kupić „po kawałku”, samemu decydując o kwocie i częstotliwości zakupów.

 

 

 

Goldsaver.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym każdy, kto chce chronić oszczędności i lokować swój kapitał w metalach szlachetnych, może prosto, szybko i wygodnie, za pomocą kilku kliknięć, kupić fizyczną, jednouncjową sztabkę złota. Nie musi przy tym wydawać jednorazowo dużej kwoty – wedle aktualnego kursu, chcąc kupić sztabkę o takiej zawartości kruszcu u dostawcy złota, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 9 000 złotych. W Goldsaverze jest inaczej.

Klient kupuje tyle złota, ile chce i kiedy chce, w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Każda wpłata to natychmiastowy zakup kruszcu po aktualnej cenie rynkowej, a po zgromadzeniu jednej uncji klient może odebrać fizyczne złoto w dogodny dla siebie sposób – w jednym z 24 salonów Goldenmark w największych polskich miastach, u kuriera, a nawet w paczkomacie. W każdej chwili można także odsprzedać kruszec w naszym sklepie internetowym – wyjaśnia Wojciech Kaźmierczak, prezes zarządu spółki Goldsaver.

Sztabka złota dla każdego i na własnych zasadach

Nowo uruchomiony sklep internetowy Goldsaver.pl rozprawia się z mitem, że na zakup złota mogą sobie pozwolić tylko osoby z zasobnym portfelem. Minimalny zakup to równowartość 50 złotych, a cenę, po której kupowane jest złoto, widać w momencie transakcji. Jest ona wyliczana na bazie aktualnego kursu złota z NBP, z uwzględnieniem kosztów produkcji, transportu i ubezpieczenia oraz funkcjonowania sklepu.

Warto zwrócić uwagę, że Goldsaver oferuje złoto w podobnej cenie za gram, jaką otrzymują klienci kupujący od razu całą sztabkę. Dzięki temu osoby, które nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy wydatek rzędu 9000 złotych, mają dostęp do cen zarezerwowanych dotychczas tylko dla zamożnych klientów. Goldsaver nie nalicza także dodatkowych opłat za wysyłkę sztabek ubezpieczonym kurierem ani za płatności elektroniczne.

Każdy klient sam decyduje, czy będzie kupował raz dziennie, raz w tygodniu czy może raz w miesiącu. Fizyczne złoto można kupić z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu, za pośrednictwem wygodnych płatności elektronicznych (poprzez system Przelewy24, Blik, Apple Pay czy Google Pay). Można także ustawić w banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać bez konieczności pamiętania o regularnych zakupach złota.

Bezpieczny i wygodny zakup kruszcu

Wszystkie operacje w sklepie internetowym Goldsaver przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. Po każdym zakupie klient otrzymuje fakturę potwierdzającą ilość kupionego złota, a aktualny stan posiadania fizycznego kruszcu i szczegółową historię zakupów widać na koncie w panelu klienta.

Po zgromadzeniu 1 uncji, czyli 31,1 gramów złota, sztabkę można odebrać osobiście (w 24 salonach Goldenmark w największych miastach w Polsce, u kuriera albo w wybranym paczkomacie) lub przechować w skarbcu Goldenmark, z pełnym ubezpieczeniem i bez dodatkowych kosztów. Zgromadzone złoto w każdej chwili, zarówno przed uzbieraniem uncji, jak i po, można także odsprzedać bezpośrednio w sklepie internetowym.

Goldsaver to wygodny i bezpieczny sposób na lokowanie środków w złocie. Zakupione złoto nie jest cyfrowym zapisem na rachunku – to fizyczny przedmiot, który w razie potrzeby można zabrać ze sobą i sprzedać w dowolnym miejscu na świecie. Główną ideą Goldsavera jest przekonanie, że stać Cię na złoto i nawet niewielkie sumy systematycznie lokowane w fizycznym kruszcu pozwalają oszczędzać i chronić wartość pieniędzy przed inflacją – podkreśla Michał Tekliński, ekspert rynku złota, prezes Mennicy Wrocławskiej.

Ponad pół miliona sprzedanych uncji złota

Za marką Goldsaver stoi – należący do tej samej grupy kapitałowej – Goldenmark, czyli wiodący na polskim rynku dystrybutor metali szlachetnych, który w ciągu 13 lat działalności dostarczył Polakom ponad pół miliona uncji fizycznego złota. Goldenmark współpracuje z renomowanymi producentami, posiadającymi akredytację LBMA (London Bullion Market Association), a w ofercie firmy znajdują się metale szlachetne takich firm i mennic, jak niemiecki C.HAFNER, United States Mint czy Rand Refinery z RPA.

To my dostarczamy fizyczne złoto, które klienci kupują w Goldsaverze, odpowiadamy za bezpieczeństwo i wiarygodność transakcji, weryfikujemy także autentyczność sztabek sprzedawanych w sklepie internetowym. Co ważne – każda sztabka posiada własny certyfikat autentyczności. W Goldenmark możesz także w dowolnym momencie sprzedać fizyczną sztabkę złota – dodaje Marta Dębska, dyrektor ds. rozwoju produktów lokacyjnych w Goldenmark.

Jako pierwsza firma w branży, Goldenmark postawił na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży w formacie premium (aktualnie sieć liczy 24 salony), do których można przyjść i obejrzeć dostępną ofertę. Dzięki temu firma jest dziś obecna w ponad 20 największych miastach Polski, zapewniając komfort zakupu osobistego. Cała oferta, na którą oprócz metali szlachetnych, składają się także certyfikowane diamenty, wydawnictwa artystyczne i dzieła sztuki, dostępna jest również w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności