lederboard

Borowinowe Spa w sercu Supraśla

Supraśl to niewielkie miasteczko oddalone o około 15 kilometrów od Białegostoku. Miasto położone jest w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem, który zachwyca turystów zarówno latem jak i zimą. Tak naprawdę o każdej porze roku każdy znajdzie czas dla siebie.

 

Latem popularne są spacery czy wycieczki rowerowe a także spływy kajakowe urokliwą rzeką Supraśl. Na miejscu osoby odwiedzające mają do dyspozycji ścieżki tematyczne przemierzając, które mogą poznawać okoliczną przyrodę. Zimą natomiast dużą popularnością cieszą się narty biegowe, dzięki którym można zwiedzać aktywne urokliwe zakątki Puszczy Knyszyńskiej. Ważnym elementem tego urokliwego miasteczka jest bogata baza noclegowa, która oprócz oferty noclegowej oferuje także zabiegi odnowy biologiczne i spa. Jednym z takich miejsc jest Borowinowy Zdrój Hotel Spa Wellness&Conference.

Nasza Restauracja Dzika Róża serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej, regionalnej oraz dania z dziczyzny, połączone z innowacyjnymi metodami gotowania, min. sous-vide, tworząc niepowtarzalne smaki. Natomiast profesjonalnie wyposażone sale bankietowe i konferencyjne sprawią, że wszystkie Państwa spotkania będą się cieszyć wielkim uznaniem. – mówi Łukasz Roszkowski, specjalista ds. marketingu Borowinowy Zdrój Hotel Spa Wellness&Conference. Obiekt dostosowany jest także do organizacji konferencji i eventów. Posiada 3 sale konferencyjne i dysponuje 33 stylowo urządzonymi pokojami.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także różnorodne zabiegi w strefie Spa jak np. kąpiel Kleopatry, czy zabiegi wykorzystujące borowiny. Oprócz tego na gości czeka basen jaccuzi oraz sauna sucha, parowa a także grota solna – dodaje przedstawiciel hotelu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności