lederboard

Wirtualny Kelner Jami-Jami


Co to jest i jak obsłuży nas Wirtualny Kelner Jami-Jami? Czym różni się od konkurencyjnych serwisów strona www i dlaczego warto skorzystać z inteligentnych rozwiązań portalu, dowiecie się wchodząc na www.jami-jami.pl.

Serwis internetowy i bezpłatna aplikacja mobilna Jami-Jami.pl to innowacyjna wyszukiwarka restauracji. Zlokalizuje punkty gastronomiczne zgodnie z preferencjami smakowymi Klienta. Korzystając z usług Wirtualnego Kelnera, użytkownik może skomponować posiłek według ustalonego z góry budżetu, wybrać dogodną dla siebie lokalizację oraz zarezerwować stolik w wybranej przez siebie restauracji. Restauratorzy, dzięki rejestracji w systemie, mają dodatkową możliwość dotarcia do społeczności korzystającej z usług gastronomicznych. Ponadto serwis oferuje szereg korzyści marketingowych, stworzonych w oparciu o pakiety lojalnościowe.

Celem wyszukiwarki Jami-Jami.pl jest znalezienie odpowiedniego dania na podstawie określonych parametrów wpisanych przez użytkownika. Wprowadzając do systemu określone informację, serwis wyszuka oraz zaprezentuje listę miejsc w których można zarezerwować stolik i smacznie zjeść. Najprościej rzecz ujmując, należy określić budżet, jakim się dysponuje, wpisać liczbę osób dla ilu ma być przygotowany posiłek, z jakich rodzajów dań ma się składać, a system sam wyszuka i zestawi wszystkie parametry tak, by mieściły się w określonych normach, ze wskazaniem restauracji oferujących takie dania.

Ponadto, pokaże mapę dojazdu do wybranego miejsca, zdjęcia lokalu oraz opinie użytkowników na jego temat. Dodatkowo za pośrednictwem Jami-Jami.pl, można zarezerwować stolik w wybranym przez nas lokalu.

Restauratorzy, którzy zarejestrują się w serwisie mają dodatkową możliwość zaprezentowania swojej restauracji szerokiemu gronu klientów. Ponadto uzyskają dostęp do nowoczesnego systemu promocji, a także będą mogli zarządzać swoją pozycją w wyszukiwarce.

Wszystkie funkcjonalności portalu można sprawdzić na stronie www.jami-jami.pl lub pobierając aplikację mobilną dostępną na systemy: Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile.

1 komentarz

  1. Pingback: Law Business Quality o Jami-Jami | Blog jami-jami

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności