Anna Ewa Suska w mocnym wystąpieniu na konferencji Doskonale Niedoskonali w Oxfrod Univeristy

Współcześnie lansowana idea bycia doskonałym, w niektórych z nas powoduje bunt. Tak dzieje się zazwyczaj z nienaturalnymi dla człowieka konceptami – uwierają nas ich ramy i nie mamy ochoty brać w nich udziału. Wokół tematu NIEDOSKONAŁOŚCI 14 kwietnia w Oxfordzie odbyła się konferencja Doskonale Niedoskonali. Co swoim udziałem wniosła do spotkania współzałożycielka ExcellenceVale i założycielka Suska Mentoring Anna Ewa Suska?

Wystąpienie Anny Ewy Suska pt. Jak zbudować prosperujący biznes, mocny personal brand i odnieść sukces szczególnie mocno poruszyło publikę. Dlaczego? Mentorka i trenerka biznesu, wpółzałożycielka ExcellenceVale http://excellencevale.com/ ,  „Polka roku 2016” i „Lwica Biznesu” magazynu Law Business Quality podała konkretne przykłady, które systematycznie wdrażane przynoszą efekty. Jej wystąpienie zebrało ogromne brawa i uruchomiło lawinę pytań, na które prelegentka chętnie odpowiadała.

Przed uroczystą kolacją w pięknych przestrzeniach Uniwersytetu z recitalem swoich piosenek wystąpiła utalentowana wokalistka Beti Gie. Tego dnia odbył się również  premierowy pokaz teledysku do piosenki artystki pt. Just Believe. Kariera Beti Gie w ostatnich tygodniach nabrała rozpędu ze sprawą Suska Mentoring programu mentoringowego Anny Ewy Suska. Dotychczas mało znana, zdolna Polka niebawem wyda swój pierwszy album i jest zapraszana do wielu muzycznych projektów. To żywy przykład na to, że dobrze poprowadzony mentoring przynosi spektakularne efekty i realne sukcesy.

Fotorelacja :

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.248209919085321.1073741848.133211093918538&type=1&l=cb14a35dc3

Oto, co o konferencji i prelekcjach powiedzieli uczestnicy:

– Podczas konferencji Doskonale Niedoskonali usłyszałem wiele celnych wystąpień. Spójność i autentyczność jest sporym plusem przy budowaniu długoterminowych relacji. Jeśli miałbym wyróżnić jedną osobę, to uważam że Anna Ewa Suska dała świetny przekaz. Strategia jest niezwykle istotna w biznesie i podobało mi się, w jaki sposób używa jej we własnych projektach. Cenne wskazówki – mówi Marek Jazz akredytowany Instruktor i trener rozwoju, współtwórca grupy „Uczmysięuczyć” i MN Mastery.

– Według mnie na wyróżnienie zasługuje Anna Ewa Suska, która pokazała konkretne narzędzia, jeśli chodzi o budowanie marki i biznesu z UK. Świetne wystąpienie – Marcin Kamoda z firmy MK Business Consulting.

oxford 2

BESTSELLER ROKU 2018

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Anny Ewy Suska: Suska Mentoring i roczny program mentoringowy TO YOUR SUCCESS okazały się… sukcesem i bestsellerem. Nagrodę BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawaną przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA, szczęśliwa laureatka odebrała w marcu 2018.

O programie TO YOUR SUCCESS

Najszybszą drogą do sukcesu jest nauka od najlepszych. Można uczyć się na własnych błędach, można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych, co znacznie skraca czas dochodzenia do pełni sukcesu. TO YOUR SUCESS to „kuźnia talentów”, to szereg spotkań w ramach programu mentoringowego z Anną Ewą Suską, polską Lwicą Biznesu 2016, która za

Program TO YOUR SUCESS to unikatowa szansa wejścia na wyższy poziom swojej kariery zawodowej! ExcellenceVale łączy indywidualnych uczestników programu mentoringowego w bezprecedensową grupę wsparcia w profesjonalnym rozwoju.

oxford 1

O ExcellenceVale

Firma oferuje szkolenia stacjonarne z najlepszymi polskimi trenerami, coachami i psychologami oraz biznesowe programy mentoringowe, a w przyszłości również inne produkty rozwojowe.

ExcellenceVale powstało po to, aby dostarczyć jak najlepszych narzędzi do rozwoju osobistego i biznesowego, a dzięki temu  wpływać na poprawę świadomości, rozwój wiedzy, umiejętności i postaw. Firma działa w branży rozwoju osobistego i biznesowego, kierując swoją ofertę do Polaków niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Dąży do momentu, gdy świadomość Polaków zmieni się w takim stopniu, że większość społeczeństwa będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności