lederboard

Balustrady Inoxtom – jakość i styl

Są trwałe i odporne na niszczące siły środowiska zewnętrznego, a do tego nadają każdemu budynkowi i jego wnętrzu charakteru nowoczesności. O czym mowa? O balustradach systemowych ze stali nierdzewnej od firmy Inoxtom.

 

Każdy oddany do użytku budynek powinno cechować bezpieczeństwo. Oczywiście, to zagadnienie można rozpatrywać pod wieloma aspektami, jedną z kluczowych materii jest jednak zabezpieczenie użytkowników korzystających z przestrzeni takich jak balkony, tarasy czy klatki schodowe. Nieodzownym elementem gwarantującym ten stan rzeczy są balustrady systemowe ze stali nierdzewnej oferowane przez polską firmę Inoxtom.

Dlaczego właśnie ten wybór jest trafny?

Przede wszystkim, balustrady ze stali są wytrzymałe. Swojego piętna nie odciśnie na nich czas, nawet w miejscach, gdzie będą bardzo często użytkowane czy eksploatowane, na przykład na tarasach widokowych, w budynkach dostępnych publicznie, takich jak urzędy, szkoły czy przychodnie. Nawet wieloletnie użytkowanie nie przyczyni się do obniżenia wartości produktu.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że balustrady systemowe firmy Inoxtom są wyjątkowo odporne na wpływ warunków atmosferycznych, co ma swoją przyczynę w materiale, z którego są wyprodukowane. Stal nierdzewna używana do produkcji balustrad sprawia, że produktom oferowanym przez firmę Inoxtom nie straszny jest deszcz, mróz czy słońce. Dzięki temu balustrady systemowe świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku, ale też jako element przeznaczony do użytkowania w jego części zewnętrznej. Dlatego niezwykle ważną zaletą balustrad systemowych jest ich uniwersalny charakter. Te elementy znakomicie sprawdzą się przecież nie tylko jako część składowa wspólnie użytkowanej przestrzeni, ale też jako część wyposażenia domów budowanych przez indywidualnych klientów. W każdym przypadku balustrady spełnią swoją podstawową rolę i zagwarantują bezpieczeństwo ich użytkownikom, jednocześnie podnosząc walory estetyczne budynku.

Różnorodne rozwiązania

Dla swoich klientów firma Inoxtom oferuje różnorodne rozwiązania: od balustrad o profilu okrągłym, zapewniającym komfort i wygodę, czy profilu kwadratowym, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dla indywidualnych klientów prawdziwym strzałem w dziesiątkę są balustrady łączone z drewnem – idealnie podkreślające nastrojowy i przytulny charakter niemal każdego domu.

Z kolei koneserom nowoczesnych, podkreślających urok otwartej przestrzeni wnętrz, warto polecić balustrady systemowe łączone ze szkłem. To od nas zależy, czy wybierzemy transparentność materiału czy matową powierzchnię, a dzięki zastosowaniu szkła hartowanego zyskamy pewność, że ten element wyposażenia naszego domu, balkonu czy biura sprawdzi się przez długie lata!

Miłośnicy zmian i coraz to nowych aranżacji wnętrz wybierając balustrady systemowe ze stali nierdzewnej też będą zadowoleni. Wszystko za sprawą możliwości, jakie daje ten materiał – wystarczy odpowiednia farba czy lakier w wymarzonym kolorze, by cieszyć się zupełnie nowym wizerunkiem naszego domu.

Balustrady systemowe ze stali nierdzewnej idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza oraz zapewnią bezpieczeństwo wewnątrz i na zewnątrz budynku. Szukasz produktu łączącego styl i doskonałą jakość? Zajrzyj na stronę http://www.inoxtom.pl/!

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności