lederboard

Be Art – miejsce dla każdego artysty


Kilka miesięcy temu, pojawiło się nowe miejsce w sieci, dające możliwość zaistnienia każdemu, dla kogo życie i praca są nierozerwalnie związane ze sztuką. Dla kogo, ważne jest aby być: „be art” !

 

Be Art, nowa platforma artystyczno-wystawiennicza, oferuje miejsce gdzie, każdy posiadający artystyczna duszę, może zaprezentować światu swoją pracę.

Jedyne co należy zrobić aby sprzedawać i zarabiać na swojej twórczości to rejestracja na platformie Be Art (www.be-art.com.pl). Oferuje ona min. darmowe pakiety członkowskie oraz narzędzia, umożliwiające przy odpowiednim zaangażowaniu artysty, zbudowanie własnej marki rozpoznawalnej na rynku sztuki on-line a także szeroki dostęp do klienta.

Be Art Pop-under-720x300

Be Art – to miejsce gdzie spotykają się wszyscy pasjonaci szeroko rozumianej sztuki. Znajduje się tu przestrzeń do prezentacji prac, nie tylko z takich dziedzin jak: Malarstwo, Rzeźba czy Fotografia, ale także Art. & Crafts, Design i Moda.

Aktywny udział w życiu platformy i współtworzenie treści udostępnianych na Be Art, daje możliwość łatwego i efektywnego stworzenia nowej, bądź rozwoju już istniejącej własnej marki.

„Be Art – we wszystkim co robisz! Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc!” – takim hasłem, Lidia Bąk właścicielka platformy, zaprasza do rejestracji na www.be-art.com.pl i aktywnego członkostwa na nowej platformie artystyczno-wystawienniczej Be Art.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności