Biznes po Godzinach – summer edition 2015


Masz dość pracy w korporacji? Planujesz powrót do aktywności zawodowej po urlopie macierzyńskim? Masz pomysł na biznes albo dopiero go szukasz? Chcesz pracować na własny rachunek? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że nie może Cię zabraknąć na warsztatach Biznes po Godzinach!

Spotkania te, których organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!, powstały z myślą o przedsiębiorczych, nie bojących się nowych wyzwań kobietach:

Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie o wiele chętniej niż mężczyźni dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności by budować własny biznes – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Statystyki potwierdzają, że polski biznes nie ma płci – coraz więcej firm zakładają kobiety. Część z nich godzi prowadzenie firmy z macierzyństwem i dbaniem o dom.

Wiele kobiet z sukcesem prowadzi już własne firmy. Osoby, które dopiero planują otworzenie działalności gospodarczej często potrzebują pomocy w stawianiu swoich pierwszych kroków w biznesie. Nie brak również pań, które ciągle szukają pomysłu na siebie… Z myślą o nich wszystkich przygotowaliśmy warsztaty Biznes po Godzinach, które stanowić będą nie tylko solidną dawkę wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy, ale będą też okazją do nawiązania ciekawych relacji biznesowych. – mówi Katarzyna Wicha, koordynator marketingu i rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa!

Pierwsza edycja spotkań Biznes po Godzinach okazała się wyjątkowym sukcesem. Na wydarzeniach organizowanych w Warszawie spotkało się wiele kobiet z pasją chcących budować i rozwijać swój biznes.

Gdy w zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować wakacyjny cykl spotkań Biznes po Godzinach nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. W związku z prośbami naszych beneficjentów i partnerów, tegoroczną edycję postanowiliśmy zorganizować w różnych miastach i częściach Polski. – opowiada Anna Flaga Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Spotkanie III (34)

W tym roku spotkania Biznes po Godzinach organizowane będą zatem w następujących miastach:
• 25 czerwca Kraków
• 9 lipca Poznań
• 30 lipca Wrocław
• 13 sierpnia Warszawa

Organizator spotkań, Fundacja Twoja Inicjatywa!, zapewnia różnorodność tematów, wśród których znajdą się zagadnienia istotne dla biznesu jak:
• Pierwsze kroki w biznesie – od czego zacząć?
• Inspirujące historie sukcesu, czyli własny biznes od kuchni
• Budowa strategii marketingowej firmy
• Dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla własnych biznesów
• Fundusze unijne – dla kogo i jakie szanse ?
• I wiele innych…

O tym, że warto uczestniczyć w spotkaniach dla przedsiębiorczych pań, najlepiej świadczą wypowiedzi uczestniczek z zeszłorocznej edycji warsztatów Biznes po Godzinach:
Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze spotkań Biznes po Godzinach. Jestem pod wrażeniem kameralnej atmosfery, komfortu miejsca, klasy osób prowadzących i merytorycznej wartości prelekcji. Efektem tego spotkania było nawiązanie interesującej znajomości biznesowej, która zapoczątkowała kolejne kontakty. Podsumowując, to był bardzo przyjemny i inspirujący wieczór. – mówi Joanna Toporowska, która wzięła udział w I edycji Biznes po Godzinach.

Twoja Inicjatywa Part I (44)

Biznes po Godzinach to świetna inicjatywa nie tylko dla osób szukających pomysłu na biznes, ale również tych którzy już prowadzą własne firmy i szukają inspiracji na ich rozwój i doskonalenie. Warsztaty dają niepowtarzalną możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi sukcesu, którzy mają odwagę torować własną drogę oraz motywować do tego innych. – mówi Magda Kowalska, która wzięła udział w III edycji spotkań z cyklu Biznes po Godzinach 28.08.2014 w Warszawie.

W tym roku głównymi partnerami spotkań są znane i lubiane magazyny dla Kobiet:
• Miasto Kobiet
• Imperium Kobiet
• Madame

Zapraszamy!
Szczegóły na stronie www.twoja-inicjatywa.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności