lederboard

Bransoletki z grawerem


Sezon wiosenno – letni trwa w najlepsze. To idealny czas, żeby nosić zwiewne ubrania, odsłaniać ramiona i korzystać ze słońca. Odkryte ręce koniecznie trzeba ozdobić, a opaleniznę umiejętnie podkreślić. Znakomicie nadadzą się do tego bransoletki z osobistym grawerem.

 

ZNAJDŹ WARIANT BRANSOSLETKI Z GRAWEREM DLA SIEBIE

 

Biżuteria ze zdobieniem w postaci napisów cieszy się ogromną popularnością. Jej sekret tkwi w niepowtarzalnej formie i totalnej dowolności. Każdy grawer jest indywidualny, wygląda inaczej i wiąże się z pozytywnymi uczuciami. Dlatego bransoletka z akcentem w tym stylu to świetny wybór dla miłośników swobody i nietypowości. Jeśli szukasz modelu dla siebie, kieruj się własnymi upodobaniami. Weź również pod uwagę, jaki masz charakter. To pomoże Ci znaleźć wariant idealny.

BRANSOLETKA DAMA PIK

Do najbardziej cenionych bransoletek z grawerem należą te wykonane ze złota lub srebra. Są delikatne i współgrają z większością stylizacji. Pamiętajmy, że własny napis to gwarancja satysfakcji nie tylko w czasie imprez, czy wyjątkowych okazji. Taka ozdoba rewelacyjnie sprawdzi się też, jako dodatek do codziennego outfitu. Wbrew pozorom, bransoletka nie musi być nadzwyczaj wyszukana. Subtelne podkreślenie nadgarstka często wywołuje lepszy efekt, niż nachalne eksponowanie przesadnej biżuterii. Jeśli należysz do osób, które kochają spokój i równowagę, z pewnością docenisz ozdoby zaprojektowane przez Anię Kruk. W kolekcji Dama Pik znajdziesz dwa warianty bransoletek z grawerem: elegancki i swobodny. Pierwsza opcja będzie doskonała dla wielbicielek typowo kobiecych dodatków. https://aniakruk.pl/bransoletka-99724.html Model z pozłacanego srebra posiada ozdobny element w postaci symbolu PIK. Całości dopełniają regulowane zapięcie i wiszący łańcuszek.

BRANSOLETKA SOLAR

Druga bransoletka z tej samej kolekcji jest mniej oficjalna. Stanowi ona dobry wybór dla osób z charyzmatyczną osobowością. Jest dziewczęca i pełna wdzięku. https://aniakruk.pl/bransoletka-99752.html Projekt obejmuje ozdobę ze srebra pokrytego różowym zlotem, dwie srebrne kuleczki i szary sznurek, którego długość można dowolnie ustawić. Ponieważ bransoletka ma uniwersalny kolor i nie jest nachalna, można ją nosić na co dzień.

 

WYBIERZ DOSKONAŁY GRAWER NA BRANSOLETCE


Rodzaj graweru jest kwestią indywidualną. Personalizowanie biżuterii za pomocą napisu to ciekawa forma stworzenia unikalnego dodatku. Jednym z najpopularniejszych zdobień jest napis w postaci imienia lub inicjałów. Bransoletka z częścią, na której wybito imię, to idealny prezent na niejedną okazję. Ważne, żeby napis znalazł się w widocznym miejscu, najlepiej na elemencie o atrakcyjnym kształcie, np. serca. https://aniakruk.pl/bransoletka-99961.html Srebrne kulki pięknie uzupełniają modną zawieszkę.

BRANSOLETKA TAGS

Inną możliwością jest wygrawerowanie daty o szczególnym znaczeniu dla osoby obdarowywanej. Warto pamiętać, ze bransoletka będzie noszona na nadgarstku, a więc w miejscu dobrze widocznym. Zadbajmy o to, żeby napis wywoływał dobre skojarzenia, w końcu właścicielka takiej ozdoby często będzie na nią zerkała. Decydując się na grawer daty, dobrze jest wybrać bransoletkę z podłużnym elementem. Świetnie sprawdzi się do tego prostokątna blaszka: https://aniakruk.pl/bransoletka-99760.html  Solidny sznurek i detal z monogramem Ani Kruk czynią ozdobę atrakcyjną i nowoczesną.

 

Wszystkie produkty wyróżnione w artykule można odnaleźć pod linkiem: https://aniakruk.pl/bransoletki/z-grawerem.html

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności