lederboard

Butik Caffe – tu znajdziesz swój styl!

Zajrzyj z przyjaciółkami do miejsca, gdzie zamiast sztucznie wykreowanych, narzuconych trendów, znajdziecie mnóstwo inspiracji. Atrakcyjne rabaty czekają!

 

Często w mediach słyszymy, że moda jest po to, by się nią bawić. Wystarczy jednak uważniej przyjrzeć się stylowi Polek, by zauważyć, że jest inaczej: większość z nas kupuje ubrania w sieciówkach, sprawiając, że ulica, choć kolorowa, prezentuje się wyjątkowo monotonnie. Inne nasze modowe grzeszki to bezrefleksyjne kopiowanie stylu gwiazd lub ślepe podążanie za propozycjami kreatorów stylu. Efekty takiego bezkrytycznego zachowania potrafią być odwrotne od pożądanych. Przekonała się o tym niejedna osoba, która uwierzyła, że lansowany na „must have”, ale kompletnie do niej niepasujący element ubioru to strzał w dziesiątkę. Czas więc najwyższy oswoić się z myślą, że promowane na siłę trendy czy ubrania, które „koniecznie” musimy mieć w swojej szafie, raczej nie będą trafnie odzwierciedlać naszej osobowości. Nie sprawią też, że wyglądając jak wiele innych osób na ulicy, będziemy lepiej czuć się we własnej skórze.

Jak wybrnąć z tej sytuacji? W poszukiwaniach własnego stylu możemy zaufać swojej intuicji i metodą „prób i błędów”, małymi kroczkami zmierzać do wypracowania indywidualnego wizerunku. Gdy jednak nie mamy wyczucia w sprawach mody, warto wysłuchać osoby, która posiadając wiedzę, doświadczenie i zmysł smaku udzieli nam wskazówek, których możemy, ale nie musimy wysłuchać. Jeśli bowiem zmienimy swój stosunek do mody i przestaniemy traktować jak wyrocznię słów znanych projektantów, odkryjemy, że strój może być jedną z form, które naprawdę pomogą nam wyrazić osobowość!

Butik (2 of 64)

Ten zamysł przyświeca Butik Caffe- niezwykłemu miejscu, w którym nikt nie będzie narzucać nam swego zdania i na siłę przekonywać do rozwiązań, które może i są „na topie”, ale zupełnie do nas nie pasują. Zamiast tego, po przekroczeniu progu warszawskiego lokalu przy ulicy Zgoda 3/5 znajdziesz się w świecie, który generuje wyłącznie pozytywne emocje związane z modą!

Ideą Butik Caffe jest stworzenie przestrzeni, gdzie przy filiżance dobrej kawy czy herbaty oraz przy wykwintnym smakołyku, panie mogłyby poplotkować o modzie, przekonać się, czy lansowane trendy faktycznie im odpowiadają oraz spróbować znaleźć idealną kreację na specjalną okazję. Dzięki wsparciu osoby, która zamiast narzucać swe zdanie, doradza i pomaga wypracować idealne rozwiązanie, po przekroczeniu progu Butik Caffe czujemy się, jakbyśmy były z wizytą u przyjaciółki! To jeden z powodów, dla których właścicielka Butik Caffe, Izabella Markiewicz, postanowiła zaprosić wszystkie panie do skorzystania z niezwykłej oferty – wystarczy, że wraz z przyjaciółkami odwiedzisz Butik Caffe, a każda z was otrzyma 10 % rabatu na kawę i dowolny deser!

Zapomnij o modowych wpadkach i grzeszkach. Zamiast tego znajdź swój styl w Butik Caffe. Przekonasz się, że to pyszna zabawa!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności