lederboard

Carry – kolekcja wiosna/lato 2015


Najnowsza odsłona wiosennej kampanii marki CARRY to wizyta na planie fotograficznym. Możemy na nim podpatrzeć pracę pozujących modeli, którzy przygotowują się do sesji zdjęciowej. Bohaterowie czerpią prawdziwą przyjemność ze swojego towarzystwa, a całość przedstawia obraz wybiegowego backstage’u i kulis tworzenia sesji zdjęciowych.

Carry_ona

CARRY to moda codzienna i weekendowa dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Nowoczesna w detalu i kolorze, co sezon prezentująca najlepszą jakość materiałów oraz modnych, wygodnych fasonów. Możemy je znaleźć w każdej z linii: damskiej i męskiej: formalowej, casualowej i youngowej.

Carry_C_sRGB

 

Casual – w formie swobodnej mody miejskiej w wydaniu CARRY, doskonale sprawdza się zarówno w pracy, jak i w trakcie weekendowych wypadów za miasto. Linia Young kierowana do młodych klientów marki, zachęca różnorodnymi nadrukami, odważnymi wzorami i intrygującą formą.

Carry_K_sRGB

Kwieciste wzory, geometryczne kształty i gustowne dodatki, to tylko niektóre elementy wiosennej kolekcji. Dominującymi kolorami są eleganckie pastele, biele, granat i niezawodna czerń.

Carry_casual

Dla młodzieży marka przygotowała szeroką ofertę barw od tradycyjnej kraty, po kolorowe motywy na koszulkach. Stylowe marynarki i żakiety dla niej i dla niego. świetnie sprawdzą się na biznesowych spotkaniach, lub na co dzień, w połączeniu z ulubionymi jeansami z kolekcji.

Carry_on
Rozpocznij wiosnę z CARRY!

www. carry.pl
www.facebook.com/carryworld

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności