Co kupić na czterdzieste urodziny – najlepsze pomysły

Czwórka z przodu to zdecydowanie nowy rozdział w naszym życiu. Jesteśmy zdecydowania bogatsi w różne doświadczenia, dzięki temu wiemy, czego chcemy, a równocześnie mamy ochotę na nowe przygody i chcemy odkrywać nieznane. To czas, kiedy można popuścić wodze fantazji i zacząć spełniać swoje różne marzenia. Jakiś czas temu ta okrągła rocznica kojarzyła się jedynie z kultowym polskim serialem i niesławnym kryzysem wieku średniego. Na szczęście to już melodia przeszłości. Mamy zupełnie inne czasy i również zupełnie innych, nowych solenizantów. To nowocześni ludzie, którzy wiedzą, czego chcą i pragną żyć pełnią życia. Co takim osobom można sprezentować? Podpowiadamy, jakie podarunki mogą wywołać uśmiech radości na twarzy czterdziestolatka.

 

Wytrawna degustacja

W tym wieku prezent na 40 urodziny może sprawić naprawdę dużo szczęścia, a szczególnie doceni to solenizant, który ma wyrafinowany smak i który zdecydowanie ceni jakość. Tak więc po co kupować drogi, luksusowy alkohol, który będzie jedynie czystą konsumpcją, jak można podarować cały zestaw, czyli spotkanie degustacyjne ze znawcą wina, whisky lub piwa. Taka degustacja to niepowtarzalna okazja, aby skosztować nie tylko wspaniałych trunków, ale również zapoznać się z ciekawymi, faktami, historią, anegdotami na temat ich tworzenia. Można śmiało powiedzieć, że taki podarunek ma szansę zaspokoić gusta najbardziej wybrednego konesera oraz zaspokoić przy okazji jego głód wiedzy.

Co kupić dla niej?

Zawsze dobrym pomysłem na prezent na 40 urodziny dla niej będzie weekend w SPA. To doskonała atrakcja, która sprawdza się zawsze, bez względu na wiek. Taki podarunek ucieszy bez wątpienia każdą kobietę. Innym intrygującym pomysłem będzie zmysłowa sesja fotograficzna podkreślająca kobiecość solenizantki. Niech ta artystyczna sesja stanie się pamiątką na długie lata. Jeszcze innym ciekawym prezentem może się stać lot widokowy albo lot szybowcem. Niezwykłe wrażenia gwarantowane!

Pomysłowe podarunki

Dobrze, gdyby prezent na 40 urodziny dla niego był wspaniałą przygodą, która nie tylko dostarczy wielu emocji, ale również zapewni niezapomniane wspomnienia. Co możemy zaproponować na okrągłą rocznicę? Naukę strzelania na strzelnicy, rejs łowiecki, a może klasyczny skok na bungee? Możliwości jest mnóstwo i trzeba je tylko dopasować do temperamentu obdarowanej osoby. Strzelanie dostarcza adrenaliny oraz wielu emocji. Podczas takiej nauki kursant uczy się posługiwania się bronią i praktycznej sztuki strzelania. Kto wie, może taki kurs przerodzi się w stałe hobby? A jeśli nie strzelnica to może jazda nowoczesnym samochodem, takim jak Tesla? Sportowe przyspieszenie i styl eko to idealne połączenie, który każdy fan motoryzacji chce sprawdzić będąc za kółkiem futurystycznego pojazdu. Inne oryginalne atrakcje, które mogą stać się prezentem na 40 urodziny dla mężczyzny to skok dream jump, jazda quadem oraz nurkowanie. Dostarczą solenizantowi ogromnej dawki emocji i mogą dać początek nowej pasji w jego życiu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności