lederboard

Comitor w 3 odsłonach podczas Warsaw Home 2018

Przed nami Warsaw Home! III edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz imponuje swoją skalą i ciekawym programem z pogranicza wzornictwa, architektury i nowych technologii. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Comitor, która po raz pierwszy najnowsze kuchenne trendy zaprezentuje w towarzystwie aż 3 marek. BLANCO zaskoczy bogatym asortymentem baterii i zlewozmywaków. Swoją polską premierę podczas wydarzenia będzie miała marka Küppersbusch, producent urządzeń AGD w klasie premium. Po raz pierwszy na targach w Warszawie będzie można zobaczyć także innowacyjne rozwiązania wentylacyjne NOVY, w tym nagrodzoną Red Dot Design Award 2018 – Panoramę.

 

Działający od 1994 r. Comitor to rodzinna firma specjalizująca się w nowoczesnym wyposażeniu kuchennym. Podczas najbliższej edycji Warsaw Home firma zaskoczy ponad 170-metrowym stoiskiem, gdzie zaprezentuje kompleksowe i różnorodne rozwiązania przeznaczone do strefy zmywania, gotowania oraz wentylacji. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami, a także sprawdzonymi propozycjami z oferty zlewozmywaków, baterii i akcesoriów kuchennych marki BLANCO. Warszawskie targi będą też wyjątkową okazją do spotkania z belgijską firmą NOVY, będącą pionierem w dziedzinie cichej i wydajnej wentylacji. Każdy będzie mógł przekonać się w praktyce o innowacyjności i skuteczności okapów z linii Premium Innovation, jak Panorama, One czy Mood.

Podczas Warsaw Home odbędzie się także oficjalna premiera marki Küppersbusch, w tym najnowszej linii Shade of Grey. Wysokiej klasy sprzęty AGD zwracają uwagę swoją funkcjonalnością oraz ponadczasową, elegancką estetyką. W ofercie znajdziemy szereg urządzeń do zabudowy, jak: piekarnik z kuchenką mikrofalą, piekarnik konwekcyjno-parowy, ekspres do kawy, szuflady grzewcze, a także płyty grzewcze, lodówki oraz winiarki. Küppersbusch to gwarancja inspirujących chwil i przyjemności gotowania.

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania oferowane przez Comitora udowodnią, że pełen komfort pracy w kuchni jest w zasięgu naszej ręki, a ponadto zainspirują do poszukiwania kolejnych kulinarnych wyzwań!

Serdecznie zachęcamy wszystkich projektantów, architektów oraz pasjonatów dobrego wzornictwa do odwiedzenia stoiska firmy Comitor. Prócz dużej dawki kuchennych inspiracji pod koniec każdego dnia targów zapraszamy na chwilę odprężenia w towarzystwie prosecco oraz belgijskich słodkości.

Kiedy: 04-07.10.2018

Gdzie: Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62.

Stoisko: Hala B, stoisko: B 2.10

Więcej o firmie i ofercie na: https://comitor.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności