lederboard

Czas na Twój StartUP! – szanse dla polskich startupów w Hiszpanii


11 maja 2017 w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Czas na Twój StartUP!, która rozpocznie cykl wydarzeń organizowanych przez Fundację Twój StartUP. Wydarzenia organizowane będą na terenie całej Polski i skierowane będą zarówno do osób, które dopiero myślą o własnej działalności gospodarczej, jak i do tych, które prowadzą już własne biznesy. Gościem specjalnym tej inauguracyjnej konferencji będzie Martin Jerch – Dyrektor Departamentu Finansów i Relacji Inwestorskich ICEX Invest w Hiszpanii, który przybliży uczestnikom cele i zasady nowego programu rządowego: Rising Startup Spain.

 

 

Program Rising Startup Spain przewiduje pomoc przy wdrażaniu nowoczesnych i innowacyjnych projektów a także pozyskiwanie międzynarodowego finansowania dla innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych i zwiększenie możliwości inwestycyjnych w działaniach o wysokiej wartości dodanej w Hiszpanii.

Przewidywany czas rozpoczęcia programu to przełom 2017/2018 zaś czas trwania programu to 6-9 miesięcy.

Ogólne warunki programu przewidują:

  • Usługi Visa (szybka ścieżka)
  • Udostępnienie miejsce pracy w Barcelonie (Activa), w Madrycie (International Lab) lub w innej współpracującej organizacji, która przystąpi do programu.
  • Bezzwrotna bezpośrednia pomoc finansowa w wysokości do 10 000 euro.
  • Specjalistyczne doradztwo poprzez pomoc techniczną w celu wzmocnienia i wsparcia procesu finansowania i rozwoju projektów w Hiszpanii.

Program ten skierowany jest także do zagranicznych startupów mających innowacyjne projekty już wprowadzone na rynek i które spotkały się z pozytywnym odzewem rynku.

Partnerzy wydarzenia: ICEX Invest Spain; Społeczna Akademia Nauk w Warszawie; Ambasada Hiszpanii – Biuro Radcy Handlowego.

 

invest in spain banner

 

Program konferencji

 

9.00-9.15 – rejestracja uczestników.

9.15 – oficjalne rozpoczęcie. Fundacja Twój StartUP. Katarzyna Wicha-Gajek, Koordynator Marketingu i PR, Fundacja Twój StartUP

9.30 – Własna firma na próbę. O czym należy wiedzieć otwierając swój biznes? Jakie są możliwości dla startupów? Preinkubacja. Michał Jeziorski, Prezes Fundacji Twój StartUP.

10.00 – Invest in Spain. Prezentajca programu Rising Startup Spain. Opracowanie i prezentacja swojego pomysłu na biznes. Poprawne pisanie wniosków konkursowych. Martin Jerch, Head of Department at the Division of Finance and Investor Relations at ICEX Invest in Spain.

11.45 – pytania i odpowiedzi. networking

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/653127478215127/

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia: kamila.galarda@twojstartup.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności