lederboard

Czym pachnie prawdziwy mężczyzna?

Nie jest tajemnicą, że prawdziwy mężczyzna zaczyna dzień od porannej toalety. Zwieńczeniem jest użycie ulubionych perfum. Nie wypada jednak, żeby na spotkanie biznesowe czy randkę użyć najtańszy zapach. Wszystkim panom lubującym się w zniewalających zapachach polecamy markę House of Sillage. Te zapachy sprawiają, że każdego dnia poczujesz się wyjątkowy i nieważne jaki typ mężczyzny reprezentujesz. Coś dla siebie znajdą zarówno kochankowie, jak i stateczni mężowie z gromadką pociech u boku.

 

 

House of Sillage to unikatowa marka ceniona na całym świecie. Zawdzięcza to przede wszystkim hołdowaniu klasycznej sztuce perfumiarstwa. Tradycja i jakość wykonania zgodne z klasycznymi prawidłami sprawiają, że zapachy wykraczają poza nowoczesne standardy i wyróżniają każdego mężczyznę. Niepowtarzalne składniki wydobywają to, co najważniejsze – męskość. Rozumianą pod różnymi postaciami. Od lubującego się w stylu vintage statecznego pana po nowoczesnego amanta.

Za tworzenie perfum House of Sillage odpowiedzialni są prawdziwi artyści. Wysokie kwalifikacje w nieprzemijalnej sztuce i techniczne mistrzostwo sprawiają, że limitowane edycje marki są esencją luksusu i wyrafinowanego zapachu.

Założycielka marki Nicole Mather jest zdania, że perfumy to dzieło sztuki. – Zbierałam wiedzę od ludzi, którzy poświęcili swoje życie temu rodzajowi piękna i kolekcjonowali rzadkie komponenty z egzotycznych miejsc. Perfumy to synteza sztuki, rzemieślnictwa, tradycji i innowacji. W House of Sillage oddaliśmy nasze serca sztuce perfumiarstwa – podkreśla.

Męska kolekcja House of Sillage Signature jest esencją sposobu myślenia całej marki. Dzięki niezwykłym składnikom, dostarczanym w zasadzie przez wszystkie żywioły (ognista skała wulkaniczna, oceaniczna szałwia czy egzotyczne drzewa będące owocem ziemi) udało się stworzyć linię zaspokajającą potrzebę luksusu każdego typu dzisiejszego mężczyzny. Wersja Dignified sprawdzi się idealnie u amanta chcącego wzbudzać zazdrość wśród innych mężczyzn. No. 001 pasuje do majestatycznego wizerunku męskości, pana ceniącego sobie wolność. No. 002 sprawdzi się idealnie przy image’u nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny. Uzupełnieniem kolekcji jest zapach No. 003, zaspokajający potrzeby pełnego wigoru kosmopolity chcącego na co dzień połączyć ogień i wodę.

DignifiedFront.png

 

Dla amanta – Dignified

Ten zapach wywołuje uczucie podziwu i zazdrości w jednym. Nie można mu się oprzeć dzięki subtelnemu połączeniu naturalnego drzewa agar i przydymionej wetywerii. Silna męskość utrzymana jest dzięki nutom szafranowym i goździkowym. Stworzony dla nowoczesnego mężczyzny chcącego być po prostu wielkim.

Nuta głowy: bergamotka, kardamon, szafran
Nuta serca: goździk, róża
Nuta bazy: oud, drzewo cedrowe, wetyweria z Haiti

Dla mężczyzny majestatycznego – No. 001

Wyraziste nuty goździka, ambry i drzewa oud w połączeniu sprawiają, że poczujesz się prawdziwie majestatycznie i godnie. Korzenny i przydymiony zapach to prawdziwa oznaka ponadczasowej męskości. Jednocześnie aurę wolności zapewnią aromaty bobu tonka, mahoniu i cedru.

Nuta głowy: oud, ambra, cynamon
Nuta serca: goździk, imbir, tonka
Nuta bazy: mahoń, wanilia, drzewo cedrowe

Dla nowoczesnego – No. 002

Jedną z najważniejszych cech nowoczesnego mężczyzny jest pewność siebie. W zapachu tym zapewniają ją uwodzicielskie nuty wetywerii i subtelne akcenty egipskiego jaśminu. Świeże cytrusowe nuty zrównoważono białą ambrą i piżmem. Must-have mężczyzny, który idzie z duchem czasu i dba o siebie każdego dnia.

Nuta głowy: grejpfrut, mandarynka
Nuta serca: dryfujące drewno, galangal, owoce jałowca
Nuta bazy: biała ambra, drzewo cedrowe, piżmo

Dla witalnego podróżnika – No. 003

Zdrowy tryb życia i podróże – brzmi idealnie, prawda? Dla każdego pana preferującego ten styl stworzono zapach No. 003. Zainspirowany męską wytrwałością, będącą często początkiem podróży w nieznane. Zniewalający efekt zapewnia oceaniczna szałwia i wulkaniczna skała połączone z szarą ambrą i drzewnymi nutami akigala.

Nuta głowy: morska szałwia, wulkaniczna skała
Nuta serca: czarny pieprz, szara ambra
Nuta bazy: drewno kephalis, drewno akigala

Zapachy męskiej linii House of Sillage zapraszają Cię na prawdziwą przygodę!

Wszystkie perfumy House of Sillage można kupić w tym miejscu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności