lederboard

Dwudniowa dawka biznesowej inspiracji!


Konferencja Lean | Six Sigma organizowana przez Akademię Białego Kruka to największe tego typu bezpłatne wydarzenie w Polsce. Przyciąga ono osoby ze świata biznesu oraz miłośników Lean i Six Sigma, którzy chcą zdobyć wiedzę, podejrzeć dobre praktyki innych firm oraz wymienić się doświadczeniami.

 

W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Pani Iwona Radziszewska, która w swojej bogatej karierze zawodowej pracowała jako prezenterka faktów TVN, szefowa stacji TVN Style, rzecznik prasowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dziennikarka TVP. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową.

Dodatkowo 17 specjalistów z 10 różnych firm m.in.: Santander, Velux, Schneider Electric i mBank podzieli się z publicznością swoją wiedzą oraz rozwiązaniami z zakresu Lean i Six Sigma, które stosują w swoich firmach.

Pierwszy dzień konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Będzie on wypełniony dużą dawką wykładów oraz studiów przypadków biznesowych, a w przerwach da masę okazji do networkingu (około 650 uczestników, więc jest w kim wybierać) oraz szansę poznania branży medialnej zajmującej się tematyką Lean i Six Sigma.

 

baner-www

 

26 maja to dzień poświęcony praktycznym warsztatom. Jest to wydarzenie bardziej kameralne i pozwalające zdobyć konkretne umiejętności. Kładzie ono nacisk na praktyczne zastosowanie narzędzi Lean i Six Sigma w firmie.

Akademia Białego Kruka to marka, na którą składa się ponad 13 lat doświadczeń. Oferuje szkolenia, konsultacje i wdrożenia w obszarach Lean, Six Sigma oraz dedykowanych projektach usprawniających. A to wszystko dlatego, że jest sposób na wszystko!

Nasi uczestnicy o zeszłorocznym wydarzeniu:

– Jest to możliwość bardzo fajnej inspiracji do tego co i jak można zastosować (…).
Natalia Jeżdżewska
Mondelez Polska Production

– Największa wartość tego eventu to otwartość ludzi, możliwość nawiązania dialogu i wymiana doświadczeń.
Piotr Maj
Bank Millenium

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: http://abk.pl/pl/konferencja-wroclaw

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności