Ewa Małgorzata Wiertelak – „Businesswoman Roku 2020” Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

21 sierpnia 2020 roku odbyło się 2 spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, którego goście specjalnym była Pani Teresa Rosati. Podczas wydarzenia Pani Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes MEDORA Sp. z o.o. odebrała statuetkę Kobiety Biznesu 2020 roku oraz dyplom potwierdzający członkostwo w Klubie przedsiębiorczych kobiet.

 

W sierpniowy wieczór ponad 40 Pań reprezentujących środowisko przedsiębiorców spotkało się w jednym miejscu, aby wymienić się biznesowymi wrażeniami oraz posłuchać wykładu Ambasadorki Klubu, Pani Teresy Rosati.  W stylowych wnętrzach restauracji AVANGARDA w Warszawie można było usłyszeć przepis na sukces w biznesie. Pani Rosati mówiła, że jedną z najistotniejszych cech kobiet sukcesu powinno być to, żeby nigdy nie lekceważyć głosu serce i podążać za nim mimo różnych ograniczeń. Recepta na powodzenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa to robienie tego co się kocha  z maksymalnym zaangażowaniem. Przykładem takiej postawy jest działalność Pani Ewy Małgorzaty Wiertelak, Prezes MEDORA Sp. z o.o. To właśnie osiągnięcia twórczyni i właścicielki  firmy MEDORA, najbardziej inspirującej i zaangażowanej marki w branży odzieży medycznej, pozwalają ujrzeć przedsiębiorczość w pełnej krasie i lepiej zrozumieć jej sens.

Ewa Małgorzata Wiertelak stworzyła firmę MEDORA, która od początku swego istnienia udowadnia, że sukces w biznesie można harmonijnie łączyć z odpowiedzialnością, rzetelnością oraz uczciwością, a rozwój własnej firmy należy pojmować szeroko: jako wkład w poprawę losu wszystkich ludzi wokół. MEDORA jest niekwestionowanym, wielokrotnie nagradzanym liderem i trendsetterem na rynku producentów odzieży medycznej, ubiera personel elitarnych klinik oraz najbardziej prestiżowych placówek medycyny estetycznej i stomatologii, ale i nigdy nie zapomina o tych, którzy znajdują się trudnej sytuacji.

W trakcie eventu wręczono 13 nowym Członkiniom Klubu certyfikaty i prestiżowe statuetki „Businesswoman Roku 2020”. Wśród nagrodzonych Pań nie mogło zabraknąć właścicielki marki Medora.  Wieczór uświetnił występ cenionego ukraińskiego tenora Nazara Tatsyshyna.

O marce MEDORA

Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

www.facebook.com/medoraofficial/

https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności