lederboard

Gisele Bundchen – najlepiej zarabiająca modelka świata


44 miliony dolarów zarobiła w ciągu 12 miesięcy brazylijska modelka Giselle Bundchen i po raz kolejny znalazła się na czele rankingu magazynu Forbes. Bundchen dosłownie zdeklasowała konkurencję, bo na drugim miejscu, z „zaledwie” 9 mln USD dochodu każda, uplasowały się ex aequo Adriana Lima (Brazylia) i Cara Delevingne (Wielka Brytania).

 

W corocznym raporcie Forbesa o zarobkach top-modelek znalazła się – już drugi rok z rzędu – Polka Anja Rubik, której zarobki oszacowano na 3,5 mln dolarów. Kwota ta dała polskiej modelce 9. miejsce w zestawieniu, które zajęła razem z mogącymi pochwalić się identycznymi dochodami takimi gwiazdami wybiegów jak: Edita Vilkeviciute (Litwa), Jourdan Dunn (Wielka Brytania), Katherine „Kate” Upton (USA) czy Hilary Rhoda (USA).

a

Wracając do czoła zestawienia, na pozycji trzeciej z zarobkami rzędu 7,5 mln USA znalazła się Doutzen Kroes (Holandia); o pół miliona dolarów mniej zarobiła Natalia Vodianova (Rosja). Miejsce piąte przypadło ex aequo Mirandzie Kerr (Austrialia) i Joan Smalls (Portoryko) – zarobiły po 5,5 mln USD.

Ranking Forbesa, wyniki którego udostępnił właśnie w komunikacie prasowym portal wynagrodzenia.pl, sporządzono nie na podstawie rocznych dochodów szacowanych od stycznia do grudnia ub.r., ale w okresie od czerwca 2014 do czerwca 2015 roku.

(gm)

Źródło: http://wynagrodzenia.pl/obw.php/n.100035/email.917/p.118

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności