Ilona Adamska twarzą nowej kolekcji marki WOJEWODZIC

Jesienno-zimowa kolekcja marki Wojewodzic jest już dostępna w sklepach stacjonarnych i online. To aż 42 nowe modele stworzone z najdoskonalszych włoskich skór. Hasłem przewodnim kampanii promującej propozycje na nowy sezon jest „Kobieta totalna”. Podczas sesji zdjęciowej w rolę modelki wcieliła się Ilona Adamska, którą na tle Rzymu fotografowała Dorota Czoch.

 

Kobieta totalna to manifest kobiecości, gotowości do działania, zdecydowania, pewności siebie. Najnowsze torebki Wojewodzic wychodzą naprzeciw wymaganiom współczesnych kobiet, łącząc w sobie nieprzemijalny szyk, elegancję, klasę oraz nowoczesność. Tworząc nowe wzory marka postawiła na głównie na geometryczne bryły, nie rezygnując jednak z klasycznych form, do których stworzenia użyto najdoskonalszych włoskich skór o różnorodnych fakturach i wykończeniach.

Kolorystyka kolekcji to jesienne barwy ziemi uszlachetnione blaskiem złotych okuć i dodatków. Dominujące odcienie to ciemna zieleń, pomarańcz, brudny róż, śliwkowy (ciemny fiolet), brązy z dodatkiem złotego oraz oczywiście szarości i czernie. Shopperki, aktówki, kuferki, a także plecaki i mniejsze torebki, to stałe elementy każdej kolekcji, którą powiększono o duże skórzane koła (round bag), trapezowy plecak i hit sezonu – nerki (belt bag) w wielu rozmiarach.

Nowa kolekcja jest bardzo urozmaicona – zaskakuje każdym detalem, co do doskonale prezentuje sesja zdjęciowa wykonana w Rzymie. Romantyczny klimat włoskich uliczek i minimalistycznych stylizacji miesza się z monumentalnymi rzymskimi zabytkami i odważnymi lookami bazującymi np. na zwierzęcych printach i elementach. Powrót do Italii, do korzeni światowej mody i klasycznej elegancji to ponowne odkrycie kobiecości wraz z każdym jej obliczem.

Yves Saint Laurent powiedział, że w ubraniu najważniejsza jest kobieta, która je nosi. Z takiego samego założenia wychodzi marka Wojewodzic, tworząc torebki i galanterię, które mają być idealnym dopełnieniem charakteru i osobowości ich posiadaczki.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności