Innowacyjna technologia w trosce o zdrowie i dobrą kondycję


W połowie kwietnia na warszawskim Wilanowie otworzył swe podwoje najnowocześniejszy klub fitness w Polsce. ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. 1600 mkw. w Royal Wilanów to nie tylko powierzchnia do ćwiczeń siłowych i zajęć grupowych to także strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa, fit bar oraz sala dla dzieci. Zaliczony został do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy – doskonały, najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.

 

Z szerokiej oferty producentów sprzętu ARTIS postawił na Technogym. Uznana i luksusowa marka Technogym to nie tylko najwyższa jakość i najbardziej technologicznie rozwinięta marka sprzętu fitness. To również wyjątkowy design zrodzony z pasji i kunsztu włoskich projektantów. Klub wyposażony jest w najwyższą linię sprzętu – Artis, będącą połączeniem funkcjonalności, ergonomii i designu. Treningi na tych urządzeniach pozwalają zrealizować indywidualne cele treningowe z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii.

Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane z ogromną precyzją, zarówno w wykończeniu jak również w biomechanice ruchu. Nie obciążają stawów osoby ćwiczącej, oddziałując dokładnie na ćwiczoną grupę mięśniową. Urządzenia aerobowe w klubie zostały wyposażone w najnowocześniejsze ekrany z opatentowanym systemem Unity, który daje możliwość przeglądania internetu, instalowania gier i aplikacji, biegania po prawdziwych trasach biegowych, czy oglądania telewizji.

ARTIS_SPACE-5

Klubowicze dodatkowo mogą korzystać z innowacyjnego systemu MyWellness Cloud, który daje możliwość planowania i zapisywania swoich treningów wykonanych w domu lub klubie, korzystania z programów treningowych i żywieniowych przygotowanych specjalnie dla nich przez trenera, a także odtwarzania ulubionych multimediów podczas ćwiczeń.

Należy pamiętać, że klub fitness to nie tylko doskonałe urządzenia treningowe to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce. Pasjonaci wierzący w ideę zdrowego trybu życia i pragnący krzewić ją wśród innych. ARTIS zebrał najlepszych specjalistów, wśród nich wykwalifikowaną kadrę trenerską i rehabilitantów, pod okiem których codziennie ćwiczą klubowicze. Stała opieka trenerska, indywidualne programy treningowe, konsultacje i zabiegi prozdrowotne oraz relaks w najlepszym wydaniu w strefie wellness & spa to wszystko stanowi o unikatowości tego miejsca.

ARTIS_SPACE-12

ARTIS to nie siłownia, lecz prawdziwy „klub” ze swoją społecznością, wydarzeniami, zawodami, miłą i przyjazną atmosferą, w którym jego członkowie czują się dobrze, a dodatkowo są zadowoleni z wyników tu osiąganych – lepsze samopoczucie, zdrowie, czyli wyższa jakość życia.

Dominik Śliwowski i Modest Amaro z żonami

W nowoczesnych wnętrzach klubu, o aktywnym życiu i zamiłowaniu do sportu podczas otwarcia dyskutowali i bawili się m.in.: Witold Szmańda, Modest Amaro, Wojciech Olejniczak i Piotr Świerczewski.

Wojciech Olejniczak

 

Więcej na http://artisclub.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności