Jak podwoić produktywność i efektywność osobistą?


Polish Business Club po raz kolejny organizuje spotkanie networkingowo – biznesowe, będącym ważnym wydarzeniem dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na rozwoju i utrzymywaniu kontaktów biznesowych.

Już 25 marca przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób podnieść swoją efektywność i wzmocnić produktywność zarówno osobistego działania, a co za tym idzie, również swojej firmy.

Uczestnicy znajdą tutaj odpowiedź na nurtujące ich pytania:

➔ W jaki sposób poprawić swoją produktywność w pracy?
➔ Jak można zaprojektować swój styl pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę
między życiem osobistym i zawodowym?
➔ Jak poprzez nawyki, zmianę przekonań i kwestionowanie zastałej rzeczywistości zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie?
➔ Czego brakuje i co należy usprawnić, by szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele?

Pomoże w tym Grzegorz Frątczak, który poprowadzi prelekcję. To doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Business Lunch ma na celu przekazać wartościowe informacje, jak również dać możliwość poznania i zbudowania relacji biznesowych wszystkim przedsiębiorcom. Właściciele firm jednogłośnie potwierdzają, iż takie wydarzenia owocują w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Poza spełnianiem oczekiwań merytorycznych gości, Polish Business Club dba również o zaspokojenie kubków smakowych, w postaci lunchu.

Aby dołączyć do spotkania, należy zarejestrować się na stronie http://warsaw.plbclub.pl/

Spotkanie odbędzie się w Restauracja Kameralna, ul. Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia), Warszawa w dniu 25.03.2015r., godz. 12:00.

Osoby, które zarejestrują się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej. Zobacz dlaczego warto dołączyć do spotkania https://youtu.be/MIVhoV2im6M

Polish Business Club przygotował również atrakcyjne zniżki dla czytelników naszego portalu. Rejestrując się on-line, wpisz kod rabatowy: NVAFCJ2Wpm uprawniający do 10% zniżki. Dodatkowe zniżki można pozyskać dla osób towarzyszących, od razu po rejestracji.

Patronat medialny LAW BUSINESS QUALITY.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności