Jak zarobić na sprzedaży kosmetyków Avon?

Ostatnio co raz więcej mówi się o pracy konsultantki kosmetycznej. Szczególnie w te letnie miesiące można znaleźć mnóstwo ogłoszeń które proponują tego typu dodatkowe zajęcie. Każdy zapewne nieraz słyszał o tym, że taka praca przynosi dużo satysfakcji i dodatkowej gotówki. Tak naprawdę, to od nas samych zależy na ile zaangażujemy się w pracę konsultantki i ile w tym czasie zarobimy. Nikt nic nam nie narzuca, możemy działać tak jak chcemy. Jak zostać konsultantką? Firm kosmetycznych, które oferują zajęcie konsultantki jest bardzo dużo. Na pewno głównym liderem na rynku polskim jest marka AVON, która to od przeszło stu lat pomaga wielu kobietom stać się niezależną. Konto konsultantki Avon można założyć w serwisie konsultantka.pl gdzie po wysłaniu formularza rejestracji zdobędziemy dane do logowania w klubie Avon. Od tego momentu możemy składać zamówienia i zacząć oszczędzać i zarabiać.

 

Zarobki konsultantki Avon?

Konsultantka dzięki zakupom w klubie Avon otrzymuje rabaty, które mogą sięgać nawet 45%. Dzięki specjalnym upustom, dodatkowym profitom i programom dla konsultantek otrzymuje mnóstwo dodatkowych nagród, które to może zostawić dla siebie lub sprzedać i na tym dodatkowo zarobić. Każda konsultantka ma do dyspozycji katalog z produktami dla klientów, a dla siebie także gazetkę Focus w której znajdzie jeszcze więcej ciekawych ofert, do których klient nie ma dostępu. To właśnie tam znajdziemy mnóstwo produktów kosmetycznych z rabatem aż do 45%.

Kto może być konsultantką?

Praca konsultantki Avon jest to zajęcie drugorzędne i może być wykonywane zawsze przy okazji. Duża ilość konsultantek kupuje jedynie dla siebie i swojej rodziny oszczędzając czas i pieniądze. Wśród nich są również takie osoby, które angażują się na 100% i dodatkowo jeszcze zarabiają. Opcji zarobku posiadamy tutaj całkiem sporo. Część konsultantek rozprowadza towary wśród bliskich i znajomych, a inni jeszcze ogłaszają się w różnych miejscach i rozprowadzają produkty wśród zupełnie obcych osób. Nie trzeba nikogo do niczego namawiać czy zmuszać, wystarczy zostawić aktualny katalog i kontakt do siebie.

Jak prowadzić sprzedaż produktów Avon?

Technik sprzedaży jest bardzo dużo. Kiedyś konsultantki Avon sprzedawały w wariancie sprzedaży bezpośredniej, teraz co raz mniej osób się na to decyduje. Jako konsultantka możesz sprzedawać produkty także w inny sposób. Najlepiej popularne opcje to:

– portale aukcyjne
– Social Media i różnego rodzaju grupy
– informacje na portalach ogłoszeniowych
– Swój sklep interentowy
– stoisko na wydarzeniach okolicznościowych itp
– Wysyłka katalogu internetowego

Jak widać możliwości na sprzedaż jest niemało i każdy będzie w stanie znaleźć opcję dla siebie. Sprawdź która z tych możliwości jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności