lederboard

Jaki naszyjnik wybrać na prezent?

Naszyjnik to świetny pomysł na prezent, nie tylko dla ukochanej, ale też dla siostry czy przyjaciółki. Naszyjnik, jako, że noszony blisko serca, zdaje się mieć większą wagę niż np. bransoletka czy kolczyki. Dlatego też warto zadbać o to, aby prezent idealnie pasował do osoby, którą mamy zamiar obdarować.

 

Naszyjnik z imieniem bądź literą

Taki wzór naszyjnika ciekawie podkreśli charakter osoby, która będzie go nosić. Jednocześnie będzie to spersonalizowany prezent, który pokaże, jak bardzo nam na tej osobie zależy; taki naszyjnik nie jest bowiem przypadkowy. Klasyczny naszyjnik z imieniem, zwłaszcza ze złota, zdobył popularność już w latach 90., gdy nosiła go Carrie Bradshaw w słynnym serialu Seks w Wielkim Mieście. Jeśli optujesz za bardziej delikatną wersją, możesz się zdecydować na naszyjnik z literą – co ciekawe, nie musi być ona inicjałem imienia! Może być też inicjałem jakiegoś sekretnego, ważnego dla waszej relacji słowa czy pseudonimu. Nie bój się eksperymentować, bo to właśnie zaskakujące prezenty najbardziej zapadają w pamięć.

Naszyjnik z kamieniem

Jeśli wiesz, że w przypadku tej konkretnej osoby czy okazji bardziej sprawdziłoby się coś uniwersalnego, przejrzyj ofertę naszyjników z kamieniami. Możesz wybierać kolory i kształty wśród wielu dostępnych, a unikalny kamień szlachetny z pewnością pozwoli twojej siostrze, mamie czy ukochanej partnerce wyróżniać się wśród przyjaciółek. Jedną z niecodziennych propozycji będzie między innymi naszyjnik z malachitem (idealny dla kobiet o zielonych oczach!) lub dość wszechstronnym onyksem.

Naszyjnik nieskończoność

Naszyjnik z symbolem nieskończoności może być świetną propozycją na prezent dla bliskiej ci osoby, zwłaszcza, jeśli chcesz podkreślić trwałość waszej wspólnej relacji. Jest wiele różnych wzorów do wyboru, z dużą zawieszką i z taką delikatną, która będzie widoczna tylko przy bliższym spojrzeniu na naszyjnik. Taką biżuterię i wiele innych znajdziesz u jubilera internetowego SAVICKI.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności