Kobieca konferencja we Wrocławiu już w listopadzie!

Nasze przekonania, powinności, długą listę przypisanych nam obowiązków i ograniczenia, które często są tylko w naszej głowie, a które nie pozwalają żyć pełną piersią, zabierają radość i lekkość. Stres, narastająca frustracja spowodowana obecną sytuacją w kraju i na świecie, odbija się na naszym życiu prywatnym i zawodowym. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedz znajdziesz już 20 listopada we Wrocławiu, podczas konferencji „ Wings of Power&Love”.

 

 

 

Idea i misja wydarzenia

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o kobietach, które w tym czasie potrzebują wsparcia duchowego i mentalnego. Każdego dnia borykają się z wieloma trudami dnia codziennego, problemami w pracy i w życiu osobistym. Głównym celem konferencji jest odbudowanie wiary we własne możliwości, odnalezienie motywacji do działania, i znalezienie inspiracji do zmiany w sposobie myślenia. Podczas wydarzenia odbędą się wyjątkowe prelekcje, prowadzone przez prelegentów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami.

W takim połączeniu zyskasz zdolność, by sięgać po to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i kreować niezwyczajne, pełne radości i spełnione życie.

Każda z nas ma drzemiące w sobie pokłady mocy i cały zestaw zasobów, by już dziś żyć pełnią życia. Czym innym jednak jest zauważyć, wydobyć i aktywować tę moc, która cierpliwie czeka, aż sobie na nią pozwolisz.

Dla kogo jest ta Konferencja

Dla kobiet, które czują potrzebę zmian i chęć realizowania swoich potrzeb i marzeń. Chcą świadomie kreować jakościowe, dające satysfakcje życie. Dla osób, które potrzebują inspiracji, motywacji  i wiedzy jak to zrobić. Konferencja przewidziana jest dla przedsiębiorczych kobiet i nie tylko. Zapraszamy pracujące na etacie kobiety, mamy i wszystkie te, które chcą wprowadzić wartościowe zmiany w życiu.

LINK DO WYDRZENIA: https://www.facebook.com/events/1094817254564645/

LINK DO BILETÓW: https://www.tickettailor.com/events/abcevents/786226

Prelekcje i prelegentki

Temat prelekcji: Jak pracuje kobieta szczęśliwa.

Klaudia Kobyłecka, praktyk transformacji biznesu, konsultant. Od kilkunastu lat realizuje projekty doradcze metodyką KAIZEN.

W wystąpieniu nakreśli obraz kobiety funkcjonującej w często mocno męskim środowisku zawodowym. Na podstawie własnych doświadczeń i pracy z dziesiątkami kobiet, postaram się odpowiedzieć na pytania związane z wzorcami wyniesionymi z domu, to co pomaga dziś współczesnym kobietom w biznesie i życiu. Poruszy temat dotyczący czerpania radości z pracy, jednocześnie dbając o sferę osobistą. Wystąpienie będzie inspiracją do refleksji, zastanowienia się nad własną ścieżką rozwoju zawodowego, być może podjęcia odważnej decyzji o zmianach, jeśli zauważysz, że marzenia w porównaniu do codzienności jakby przyblakły.

Temat prelekcji: PANI SWOJEGO UMYSŁU, czyli jak przestać walczyć ze swoim umysłem i zamiast tego zaprzyjaźnić się z jego naturą wkraczając do krainy mocy.

Marzena Żuławnik, neurocoach. Certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia.

Prelekcja dotyczyć będzie zhamonizowania i połączenia siły umysłu świadomego i podświadomego by współpracując ze sobą korzystnie. Wspierały na ścieżce realizacji celów i marzeń. Dowiesz się, jak dokonywać zmian w umyśle podświadomym by dostosować podświadomość do Twoich świadomych dążeń. Doświadczysz jaki wpływ wizualizacja. Dowiesz się jak wyjść poza schemat swojego umysłu, by stać się od niego niezależną i bez lęków i wątpliwości podążać w stronę cieszącego, smakowitego, szczęśliwszego życia.

Temat prelekcji:  Siła Kobiety

Małgorzata Grucka-Obst. Mówca motywacyjny i przedsiębiorca. Z wykształcenia pedagog z wieloletnim doświadczeniem w Polsce oraz w UK, również zdobyła doświadczenie pracując w kilku Wydawnictwach.Organizatorka watsztatów i konferencji dla Kobiet. Właściciel klubu biznesowego Alute w Londynie na Ealingu. Organizuje cykliczne Śniadania Biznesowe na przedsiębiorczej Polonii pod marką Alute.

Podczas wykładu dowiesz się jak odnaleźć w sobie siłę do działania. Co dzięki temu zyskasz. Dowiesz się czy warto podejmować ryzyko i dlaczego warto korzystać z okazji, którą daje nam los. Odpowiesz sobie na pytania czy zawsze musisz być silna i kiedy warto odpuszczać. Co osłabia Twoją siłę i motywacje.

Temat prelekcji:  Jak kreować wizerunek online?

Ewelina Salwuk-Marko – PRowiec, dziennikarka, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni. Redaktor naczelna portalu Feszyn.com a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar.

Podczas wykładu dowiesz sie co to jest wizerunek i ja go kreować. Na co warto zwracać uwagę i jakie błedy są najczęściej popełniane. Dowiesz sie, że wizerunek kreuje sie nie tylko przedsiębiorców czy firm. Poruszone zostaną tematy dotyczące wiarygodności, najnowszych trendów i public relations.

Panel dyskusyjny z gościem specjalnym

Iwona Guzowska pojawi się jako gość specjalny tego wydarzenia.  Autorka, trenerka mentalnai szkoleniowiec. Pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata trzech federacji w boksie zawodowym. Wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu. prowadzi autorskie szkolenia oraz programy dla biznesu, kobiet oraz dla osób indywidualnych. Pomaga ludziom w osiąganiu celów oraz w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy.Z bogatym doświadczeniem w pracy dla dzieci i młodzieży, za którą została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka.

Podczas wspólnej dyskusji poruszymy tematy dotyczące zbudowania skutecznej odporności psychicznej. Porozmawiamy o asertywności, pokonywaniu leków i stawianiu granic. Nie zabraknie tematów dotyczących miłości, pracy i wielu innych!

Gdzie i kiedy?
Spotykamy się 20 listopada we Wrocławiu w godzinach od 12:00 do 18:30 w hotelu IBIS /k Dworca

Stworzymy dla Ciebie przestrzeń kobiecej energii, abyś mogła spotkać się nie tylko z nami i innymi kobietami, ale przede wszystkim ze Sobą i swoją wewnętrzną mocą.

Plan Konferencji:
1.Przywitanie 12.00- 12.30

2.Klaudia Kobyłecka ” Jak pracuje kobieta szczęśliwa? ”  12.30 – 13.15

 1. Marzena Żuławnik ” Pani Swojego Umysłu” 13.15 – 14.00
 2. Przerwa 14.00 – 14.15
 3. Małgorzata Grucka – Obst
  ” Siła Kobiety ”  14.15 – 15.00
 4. Przerwa Lunch 15.00 – 15.45
 5. Występ muzyczny 15.45 – 16.00
 6. Panel dyskusyjny – gość specjalny Iwona  Guzowska
  ” Przez trudy do gwiazd ” 16.00- 16.45
 7. Ewelina Salwuk – Marko ” Jak budować wizerunek online?” 16.45 – 17.30
 8. Występ muzyczny 17.30 – 17.45

11 . Zakończenie  17.45- 18.15
( losowanie nagród, )

 1. 18:15 – 19:00 networking

Co zapewniamy dla Ciebie w tym dniu:

 • 6 godzin niezapomnianych i transformujących godzin
 • Zaangażowanie 5 Kobiet dla Ciebie oraz Zespołu
 • 4 panele tematyczne budujące Ciebie + panel dyskusyjny z gościem specjalnym
 • Losowanie nagród, niespodzianki
 • Kawę, herbatę, wodę i przekąski
 • Zdjęcia z Prelegentkami i gościem specjalnym
 • Wspaniała przyjacielska atmosfera
 • Możliwość nawiązania relacji osobistych i biznesowych

Jaka jest Twoja inwestycja ?

 

Twój czas, otwarta głowa i serce oraz inwestycja finansowa
– do 30.10 w specjalnej niższej cenie 250zł!

Od 30.10 – 13.11 Twoje inwestycja udziału w warsztatach to 300 zł.

Od 14 – 20.11 cena 350 zł

Obowiązuje Dress code : ubieramy się na biało !

Miejsce:
IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM,

 1. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław – umiejscowiony na przeciwko Dworzec Główny Wrocław.

Sala – 1 piętro

Parking – dostępny w hotelu (podziemny), koszt 50zł za 24h lub parking podziemny lub naziemny na dworcu głównym, koszt 50zł za 24h

Dojazd samochodem: 51.099744,17.040412

Transport publiczny:  51
Dworzec Główny PKP – 0.1 km,
Dworzec Autobusowy – 0.2 km,
Lotnisko – 10 km, bezpośredni autobus komunikacji miejskiej nr 106

W cenie biletu:
Kawa, herbata, woda mineralna, soki owocowe, przekąski

Dostępna opcja biletu z obiadem powiększona o 57zł.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności