Kobiety mówią rakowi: „Nie!” Wyjątkowa konferencja!


Solidna dawka rzetelnej wiedzy na temat nowotworu piersi, wyśmienity poczęstunek i wspaniałe towarzystwo – tak w skrócie można opisać kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety kontra rak”, które odbyło się 16. lutego, w siedzibie warszawskiej Kliniki Korona!

 

Za nami kolejna edycja spotkania organizowanego przez agencję I.D.MEDIA i Klinikę Korona z cyklu „Kobiety kontra rak”. Akcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony pań, ma na celu uświadomienie, jak niebezpieczną i często występującą chorobą jest nowotwór piersi oraz jak ważne są regularne badania profilaktyczne.

Spotkanie jak zwykle odbyło się w siedzibie Kliniki Korona, znanego warszawskiego ośrodka profilaktyki i leczenia chorób piersi. Właściciel Kliniki, doktor Marek Janisz, który jest wybitnym i doświadczonym specjalistą, w ciekawie poprowadzonej prelekcji wyjaśnił, jak wiele mitów narosło wokół raka piersi.

_dsc8870

Doktor uświadomił również zgromadzonym paniom, że regularne badania profilaktyczne, a zwłaszcza szybkie i bezbolesne USG, mogą uchronić nas przed nowotworem. Nie dziwi zatem fakt, że wszystkie uczestniczki spotkania podkreślały, że wieczór spędzony w Klinice Korona był dla każdej z pań niezwykle ważny.

_DSC8934

– Doktor Marek Janisz jest osobą wyjątkową. To prawdziwy profesjonalista, który w sposób merytoryczny przekazał uczestniczkom niezbędne informacje związane z nowotworem raka piersi. Doktor położył nacisk na fakt, że co siódma kobieta z naszej populacji jest zagrożona tą straszną chorobą. – mówi uczestniczka prelekcji, Elżbieta Włoszczowska- Smoleń.

_dsc9096

Na niepowtarzalny klimat uroczystości wpłynął też niebanalny poczęstunek przygotowany przez klinikę i firmę Spoko Box oraz degustacja wybornych szampanów od firmy Willan Champagnes.

_dsc8893

Spotkanie uwieńczyła loteria wizytówkowa ze wspaniałymi nagrodami: cztery panie wylosowały zaproszenia na USG piersi, reszta uczestniczek otrzymała komplety kosmetyków firmy Prestige oraz książki.

_DSC9085

– W ciągłym zabieganiu kobiety nie dbają o swoje zdrowie z należytą troską. Na spotkaniu panie mogły odświeżyć swoją wiedzę z profilaktyki, ale także zadać nurtujące je pytania. Uzupełniając wątek zdrowotny, panie wysłuchały prelekcji Anny Szczypek z firmy Spoko Box, która z sukcesem odżywia nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Ponadto panie mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji Dr Marka Janisza, skosztować smacznego poczęstunku, m.in. od Spoko Box, a także nawiązać nowe kontakty.  – wspomina goszcząca na spotkaniu Magdalena Sarnecka.

_dsc8811

Jak widać, na uczestniczki spotkania „Kobiety konta rak” i tym razem czekało mnóstwo niespodzianek. Najważniejszą korzyścią, jakie panie wyniosły jest jednak świadomość, że nasze zdrowie jest bezcennym skarbem, o który musimy same się zatroszczyć!

_DSC9154

 

Więcej o Klinice Korona na www.usg-piersi.com

 

Joanna Bielas

fot. Kasia Gołąbska / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności