lederboard

Konferencja programistyczna poświęcona tematyce „Software Craftsmanship” 25 maja w Rzeszowie

Rzemiosło IT 2019 już niedługo 25 maja w Hotelu Bristol Tradition & Luxury położnym w centrum rzeszowskiego rynku, odbędzie się największa na podkarpacku konferencja programistyczna poświęcona tematyce „Software Craftsmanship”.

 

Podczas spotkania usłyszymy technologiczne prelekcje przedstawione m.in. przez Tomasza Nurkiewicza, Łukasza Szydło, Szymona Pobiega i Szymona Kuleca.

Swoją obecność potwierdziło już 260 osób, a przewidujemy ok.320. Wśród osób przybyłych będą, nie tylko znani i cenieni prelegenci, ale przede wszystkim programiści i inni pracownicy IT oraz sympatycy naszego wydarzenia. Są to ludzie nie tylko z Podkarpacia, ale i z zagranicy czy z trójmiasta. Biorąc pod uwagę tak bogatą frekwencje jest to idealny moment na networking i promocje firmy. Na przybyłych czeka nie tylko ogromna dawka wiedzy i nowych kontaktów ale całodzienny catering i afterparty.

Patronem Honorowym wydarzenie objął Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Polska Agencja Kosmiczna. Głównym sponsorem wydarzenia jest firma Fabrity sp. z.o.o., pozostałymi Nexocode sp.z.o.o., Appliscale sp.z.o.o., PGS Software S.A., Urząd Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Podkarpackie Centrum Innowacji.

Patronami Medialnymi są: TVP3 Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, Nowiny 24, FX Mag, Programista, ITDoTknow, Mój Rzeszów, Law Business Quality, Radio Via, Radio Centrum, Redakcja Resinet, Gazeta Bieszczadzka, Gospodarka Podkarpacka.

Głównymi organizatorem wydarzenia jest firma Prime Bit Games S.A., Rzeszowska Grupa Dev i Rzeszów Rugby User Group.

Bilety do zakupu:

https://rzemiosloit.evenea.pl/?fbclid=IwAR2bb4-Dw5abNHCseyXZJtSY75VMsZv_2CNRH_Og2EZiAQHgnCuZdazdjMQ

Szczegóły na temat patronatu: www.rzemioslo.it

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności