Konkurs: SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki


Osoby zainteresowane świadomym budowaniem swojej Marki Osobistej, mają niepowtarzalną okazję wygrania udziału w Zindywidualizowanym Programie Doradczym SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do końca października przesłać na adres mailowy info@supernovabrand.pl odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz pracować nad Silną Marką Osobistą?

Spośród wszystkich odpowiedzi, zostaną wybrane dwie najciekawsze, najbardziej inspirujące.  Na zwycięzców czekają dwie nagrody o wartości 4500zł netto każda.

Innowacyjny, intensywny Program trwa cztery tygodnie, a w każdym z nich Laureat Konkursu odbędzie aż trzy spotkania z trzema ekspertkami z zakresu personal brandingu, stylizacji sylwetki i identyfikacji wizualnej. Spotkania odbywają się na terenie Trójmiasta i za pośrednictwem Skype.

Zindywidualizowany Program Doradczy SuperNova Brand powstał z myślą o osobach, które aspirują do pozycji eksperta w swojej branży, prowadzą własne biznesy, znalazły się na rozdrożu zawodowym i myślą o zmianie pracy lub po prostu chcą zwiększyć swój wpływ na otaczającą je rzeczywistość.

 

plakat-konkurs-duzy-baner

 

Uczestnik Programu otrzyma obiektywną informację co do tego, jak obecnie jest postrzegana jego marka. W celu sformułowania misji i wizji Uczestnika, wnikliwej analizie zostanie poddany jego potencjał, a także wyznawane wartości. Dużą korzyścią samą w sobie jest też stworzenie identyfikacji wizualnej danej osoby. Począwszy od pracy ze stylistką i psychologiem koloru, na stworzeniu nowego logo i sesji fotograficznej kończąc.

Warto zwrócić uwagę na elastyczne podejście do Uczestnika Programu. Prowadzące wychodzą z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób, z takim samym zasobem kompetencji i przede wszystkim potrzebami.

Udział i wygrana w konkursie zagwarantują równą swobodę poruszania się zarówno w świecie Internetu, jak i realnym. W mediach społecznościowych, na spotkaniu biznesowym czy o pracę, a także podczas wydarzeń branżowych Twoja Marka będzie rosła w siłę.

Projekt współtworzą:

Katarzyna Krajewska Turyczyn – założycielka i właścicielka znanej na trójmiejskim rynku Wysokiej Szpilki. Szkoły Stylu i Wdzięku oraz KKT Studio. Fotograf i grafik z dużą wiedzą dotyczącą procesu budowania marki.

Monika Staniecka – stylistka i psycholog koloru, właścicielka firmy Evoniqua, prowadząca entuzjastycznie przyjmowane warsztaty i konsultacje indywidualne.

Agata Mikołajczyk –  menadżer  personal brandingu, strateg budowania relacji z Klientem, właścicielka  firmy Siła Brandu. Marketing Miejsc i Osób. Headhunting. Prowadzi także blog personal brandingowy.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności