lederboard

„Liderzy Biznesu” nagrodzeni! Sukces Agencji PR I.D.MEDIA


7 kwietnia został rozstrzygnięty prestiżowy plebiscyt magazynu „Law Business Quality”. Kto znalazł się w gronie uhonorowanych osób?

 

Nagrody przyznawane przez nasz magazyn  z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i zainteresowaniem. Za każdym razem obwieszczenie wyników konkursu połączone jest ze wspaniałą galą, na której spotykają się przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury i mediów.

LBQ 3 (51 of 112)

Nie inaczej było podczas tegorocznej I edycji „Liderów Biznesu MŚP”. Impreza połączona była z trzecimi urodzinami magazynu „Law Business Quality”.  Zgromadzeni goście doskonale bawili się przy utworach brawurowo zaprezentowanych przez wokalistkę Annę Hamelę oraz gwiazdę wieczoru, aktorkę Teatru Sabat, Jolantę Mrotek.

Przede wszystkim jednak, z niecierpliwością oczekiwali na wyniki plebiscytu. Statuetka „Lidera Biznesu 2017” trafiła do rąk przedstawicieli 23 firm z całej Polski należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

LBQ 3 (13 of 112)

Dla każdego było to wyjątkowe wyróżnienie:

– Nagroda Lidera Biznesu jest dla naszej firmy ukoronowaniem jej 19-letniego istnienia. Potwierdza, że warto działać zgodnie z przyjętymi wartościami i aktywnie działać na rzecz innych. Dziękuję bardzo Kapitule konkursu za to wyróżnienie. – powiedziała Anna Urbańska, Dyrektor Generalny firmy Concret, Master Trener Structogram Polska.

Dla Andrzeja Mokrzyckiego, brand managera marki Ice-Watch, statuetka była potwierdzeniem tego, że jakość zawsze wygrywa:

– Nominacja do plebiscytu ”Liderów Biznesu 2017” była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Nagroda dla marki Ice-Watch jest docenieniem naszych osiągnięć, ale również wyrazem zaufania. Uważam, że należy się wszystkim, którzy od ponad trzech lat razem rozwijają tę markę w Polsce.

LBQ 3 (26 of 112)

Duma rozpierała również Edytę Skutnicką, założycielkę marki Axami:

–  Projektowanie bielizny i prowadzenie firmy przynosi mi ogromną satysfakcję i w związku z tym nie muszę tego nazywać pracą, a raczej przyjemnością. Mimo to cieszę się, że mnie wyróżniono i doceniono mój biznesowy sukces oparty na miłości do projektowania, jak również zaangażowaniu i motywowaniu siebie i moich pracowników.  Myślę, że dobre prowadzenie firmy na tym właśnie polega i jestem dumna, że nie tylko ja tak uważam – czego dowodem jest Statuetka Lidera Biznesu. Jeszcze raz dziękuję!

LBQ 3 (18 of 112)

Z kolei dla Agnieszki Janisz, przedstawicielki Kliniki Korona nagroda „Lidera Biznesu” to najlepsza inspiracja do podjęcia jeszcze większych starań i osiągnięcia kolejnych sukcesów:

– Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia. Takie uznanie mobilizuje nas do dalszej – jeszcze bardziej wytrwałej pracy. Nagroda potwierdzająca nasze profesjonalne zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego naszego pacjenta indywidualnie – wieńczy nasze starania. Statuetka jest niejako „gwarantem jakości” – potwierdzającym naszym pacjentom, że dokonali słusznego wyboru korzystając z naszych usług!

LBQ 3 (17 of 112)

Laureaci plebiscytu zorganizowanego przez magazyn „Law Business Quality” to Klienci warszawskiej agencji PR I.D.MEDIA, która dba o ich wizerunek, PR i promocję.

– To  niekwestionowani Liderzy Biznesu. Ich dokonania inspirują i udowadniają, że warto sięgać po więcej! Jesteśmy dumni, że możemy dbać o wizerunek takich prestiżowych marek. To firmy, które wiedzą, czym jest PR, rozumieją jego reguły.  Praca z nimi to nie tylko czysta przyjemność, ale rówież zaszczyt. – mówi Ilona Adamska, właścicielka Agencji.

– Jesteśmy dumni z naszych Klientów. Ich sukces, to także nasz sukces! – dodaje Iwona Krześniak, PR Manager I.D.MEDIA.

LBQ 3 (5 of 112)

 

Kolejna edycja konkursu już za rok!

Joanna Bielas

 

fot. Piotr Wroniewicz

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności