lederboard

Marka Axami ma powody do świętowania


Edyta Skutnicka zarządzająca białostocką marką bieliźnianą Axami została nominowana w plebiscycie Osobowość Roku 2016 w kategorii Moda. Organizator, małopolska telewizja MTV24 postanowiła wyróżnić Panią Edytę za wybitne umiejętności łączenia roli projektantki i managera, ale także za otwartość na potrzeby klientek i wyprzedzanie trendów. Pierwsza edycja plebiscytu odbędzie się już 27 stycznia w Warszawie.

 

Edyta Skutnicka – ukończyła Liceum Odzieżowe i Białostocką Szkołę Biznesu. Prowadząc firmę stara się łączyć zmysł artystyczny i wyobraźnię z profesjonalną wiedzą z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i produkcji bielizny. Tworzenie bielizny bez kompromisów w kwestii jakości jest zasługą powodzenia produktów marki na całym świecie. Axami to  rodzinna firma prowadzona przez matkę i córkę. Pani Edyta Skutnicka prowadzi firmę Axami ze swoją mamą Anną Gołębiowską. Firma prezentuje różnorodną ofertę, podąża za trendami, śledząc je na międzynarodowych targach mody, np. w Paryżu. Axami stale poszerza swoją ofertę, dzięki temu może pochwalić się licznymi, stałymi kontaktami w Europie Zachodniej. Co więcej, Axami sprzedaje swoje produkty prawie na wszystkich kontynentach i wciąż podbija nowe rynki.

Wdzięczna Edyta Skutnicka podkreśla, że nominacja jest wynikiem ciężkiej pracy, ale także pasji do tworzenia najwyższej jakości produktów dla kobiet. To także zasługa mojej mamy – Anny Gołębiowskiej, która od samego początku wspiera mnie na drodze zawodowej. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, uważność na ich potrzeby i czujność wobec nowych trendów. Ta nominacja to dla nas zaszczyt i impuls do dalszej pracy. To także sygnał, że nasza praca jest doceniana, a marka którą tworzymy od lat, ciągle podwyższając sobie poprzeczkę, spełnia oczekiwanie nie tylko naszych klientów, ale jest także widoczna w mediach.

Wśród nagrodzonych w plebiscycie są takie osobowości, jak: Ilona Adamska– wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Karolina Motylewska (Kategoria Prezenterka)- prezenterka i modelka. Andrzej Mokrzycki (Kategoria Manager Roku) – Brand Manager marki Ice-Watch,  Magdalena Szymańska( Kategoria Muzyka) – wirtuoz gry na skrzypcach, dr Marek Janisz (Kategoria Medycyna Estetyczna) – właściciel Kliniki Korona, Igor Aleksandrowicz (Kategoria Mecenas Kultury) – prezes prestiżowej wypożyczalni samochodów Numer 1 Rent.

Nominowane osobistości aktywnie angażują się w projekty telewizji MTV24 oraz są przykładem na to, że biznes to nie tylko konsekwencja w działaniu, wynik finansowy, ale także życzliwość wobec projektów o charakterze charytatywnym.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Manager Na Obcasach, Mama na Obcasach, PLANETAKOBIET.COM.PL oraz telewizja ATV.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności