Marta Banaszek — kolekcja jesień-zima 2019/20 — pokaz Chapter 2

Pokaz kolekcji Marty Banaszek na sezon jesień-zima 2019/20 już za nami! Industrialna Mała Warszawa zamieniła się w pełną koloru przestrzeń, dzięki której widzowie przenieśli się w barwny świat ilustracji modowej rodem z lat 70.

 

Po głośnym debiucie Marta Banaszek powróciła z nową kolekcją, która została zaprezentowana na pokazie zatytułowanym Chapter 2 – był to drugi pokaz Marty, będący punktem startowym kolejnego etapu w karierze projektantki. Wydarzenie odbyło się 11.09.2019 w Małej Warszawie. Swoją obecnością zaszczyciły gwiazdy, m.in. Agnieszka Mrozińska, Paulina Smaszcz- Kurzajewska, Anna Głogowska, Anna Popek, Honorata Witańska i Joanna Majstrak. Nie zabrakło znanych blogerek modowych: na pokazie pojawiły się Eliza Gwiazda, Anna Nowak i Magdalena Antosiewicz. Wśród zaproszonych mogliśmy również wyróżnić osobistości ze świata biznesu, z którym projektantka jest silnie związana.

Kolekcja zaprezentowana podczas pokazu to połączenie kolorowego szaleństwa z klasyczną, biznesową elegancją. Główną inspiracją projektantki była sztuka Antonio Lopeza – portorykańskiego ilustratora mody znanego ze swoich barwnych prac. Pod znakiem koloru upłynęła pierwsza część pokazu. Modelki zaprezentowały między innymi fioletowe, czerwone i granatowe kreacje: sukienki o minimalistycznej, lecz wysmakowanej formie, oversizowe płaszcze i doskonale skrojone, kobiece garnitury. W części drugiej królował temat black&white, jednak nie było mowy o nudzie. Marta Banaszek zadbała o każdy detal.

Stylizacje uzupełniły obuwie Högl z butiku w Galerii Mokotów, rajstopy Gatta oraz kapelusze marki Martoczki. O makijaże modelek zadbała marka Bobbi Brown, a o fryzury – styliści salonów Maniewski. Pokaz wyreżyserował Maciej Majzner.

Pokaz został zorganizowany przy współpracy z partnerami: Mała Warszawa, Hotel Moxy Praga, Högl, Gatta, DayUp, Maniewski, Farmagan, Bobbi Brown, Dream Aesthetic, Martoczki, Laura Star, Motiv Home, TADAM Fashion Agency

Patroni medialni:
Show, FashionBiznes.pl, Fashion Magazine, Fashion Post, White Mad, Moda w Polsce, Oczy Mag, Law Business Quality, Imperium Kobiet

O Marcie Banaszek:

Szalona do perfekcji, perfekcyjna do szaleństwa – Marta Banaszek, uzdolniona projektantka, łącząca biznesowe zacięcie z pasją do designu i mody. W ciągu dwóch lat jej marka stała się rozpoznawalna w branży mody i zdobyła grono wiernych klientek. Z wykształcenia, ekonomistka, konsekwentnie realizuje swoją wizję rozwoju biznesu, nie boi się wyzwań. W realizowanych projektach dba o każdy detal, zwraca uwagę na formę, ale też na funkcjonalność tworzonych ubrań.

Wyróżniona przez magazyn Harper’s Bazaar jako jedna z 12 niszowych marek europejskich, które warto znać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności