Medialne Otwarcie Hotelu SixtySix pod patronatem Law Business Quality


W dniu 24 listopada odbędzie się medialne otwarcie Hotelu SixtySix przy ulicy Nowy Świat 66 w Warszawie. Miejsce to jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. To tutaj urok historycznego Traktu Królewskiego spotyka się ze swobodną elegancją i nieformalną atmosferą Nowego Światu.

 

Butikowy hotel zachwyca klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, przełamanym świeżym designem, wzbogaconym artystycznymi grafikami i zdjęciami. Personel wyróżnia się uniformami zaprojektowanymi i uszytymi przez firmę Zuo Corp, a starannie dobrane zapach i muzyka, zmieniają się w zależności od pory dnia, aby wprawić gości w odpowiedni nastrój.

Hotel SixtySix i jego świetna lokalizacja w centrum Warszawy, to przestrzeń dla osób ceniących sztukę i kulturę, odkrywanie interesujących miejsc i poznawanie nowych ludzi. Największą satysfakcję daje ciekawość, której nie da się do końca zaspokoić, dlatego pozwólcie się zaskoczyć.

Medialne otwarcie, które będzie miało miejsce 24 listopada przyciągnie z pewnością wiele gwiazd, dziennikarzy i ludzi biznesu. Specjalną oprawę muzyczną na wieczór przygotuje DJ Adamus oraz finalista programu Must Be The Music – Tomasz Dolski (który wykona live act na skrzypcach elektrycznych z siostrą, wokalistką – Ewą Dolską). Nie zabraknie też elementów zaskoczenia, w tym prezentacji kolekcji unikatowej biżuterii z diamentami i perłami marki Modern Stories oraz autorskich projektów sukni Agaty Wojtkiewicz z udziałem gwiazdy – niespodzianki.

Otwarciu Hotelu towarzyszyło będzie otwarcie Winebar SixtySix. To doskonałe miejsce na biznesowe spotkanie, wieczór z przyjaciółkami czy rendez-vous tylko we dwoje. Dobre wino i dobre jedzenie są ze sobą nierozłącznie związane. Dlatego szeroki wybór znakomitych win dopełnią przystawki i lekkie dania, tworzące niezwykłą kompozycję smaków. Będzie też degustacja wybornych koniaków: Hennessy VS, Fine de Cognac oraz XO. A w sześciu reprezentatywnych pokojach czekać będą nietypowe niespodzianki…

hotel-sixtysix__bar

Hotel SixtySix, ul. Nowy Świat 66, Warszawa, http://www.hotelsixtysix.com

Modern Stories to kolekcja biżuterii Doroty Kempko wykonana w całości ręcznie w oparciu o tradycyjne zasady sztuki złotniczej. Autorka, która ukończyła Akademię Sztuk Pięknych stawia na szlachetne kruszce, 14- karatowe złoto, diamenty, perły i przemyślaną, ponadczasową formę. Kampania Modern Stories w obiektywie Soni Szóstak (jej zdjęcia publikuje m.in. magazyn VOGUE) powstała z udziałem czterech pięknych par. Sesja idealnie oddaje ducha marki, skupiając uwagę na sile zawartej w czystych i prawdziwych emocjach. Biżuterię z tej kolekcji możemy zobaczyć m.in. w Harper’s Bazaar Polska. www.modernstories.pl

Agata Wojtkiewicz projektantka sukni ślubnyh i wieczorowych. Tworzy spektakularne kreacje, w których propaguje modę na minimalizm, prostotę, elegancję i wygodę. Poprzez oryginalne kreacje realizuje marzenia współczesnych panien młodych, które w butiku w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 34 spotkają się z kompleksową ofertą oraz prefesjonalną obsługą w stworzeniu zachwycającej stylizacji ślubnej. www.agatawojtkiewicz.pl

hotel-sixtysix__sypialnia

Partnerzy wydarzenia: Modern Stories Jewelry, Agata Wojtkiewicz, JOICO Polska.

Patroni medialni: magazyn Party, Party.pl, Law Business Quality, Nasze Miasto, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów i Radio Kolor.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności