Moda na zdrowe odżywianie! Rozpoczynamy prezentację TOP 10 cateringów dietetycznych w Polsce

Codziennie rano w recepcjach wielu apartamentowców i biurowców w dużych miastach zbierają się kartony i szare ekotorby, a w nich – pudełka z jedzeniem na cały dzień. Polacy coraz chętniej korzystają z cateringu dietetycznego, który jest odpowiedzią na brak czasu na zakupy spożywcze i gotowanie oraz na społeczną potrzebę wygodnego i skutecznego odchudzania.

 

W najnowszym wydaniu Law Business Quality przedstawiamy TOP 10 firm cateringowych godnych uwagi. Zaprezentowane marki oraz dietetycy to nasz subiektywny wybór. Każda w zaprezentowanych w naszym kwartalniku firm wyróżnia się na rynku diet pudełkowych czymś niezwykłym. Jako pierwszą przedstawiamy NUTRIDIETĘ.

Nutridieta – nowoczesny catering dietetyczny – powstał z początkiem 2010 roku, jako jedna z pierwszych firm oferujących dietę pudełkową na terenie Polski. Pomysł na biznes zrodził się z potrzeby chwili, gdy to mąż p. Liliany Maciejewskiej cierpiał na problemy żołądkowe spowodowane niezdrowymi nawykami żywieniowymi. W pierwszej kolejności odchudzony został właśnie on, następnie jego koledzy, a potem setki Ślązaków.

Początki działalności przedsiębiorstwa były nie lada wyzwaniem ze względu na innowacyjność i małą popularność usługi. Jednak od tamtej pory, dzięki nabytemu doświadczeniu oraz nowatorskiemu podejściu, Nutridieta zdobyła silną pozycję i stała się znaczącym graczem w swojej branży.

Nutridieta, to gotowa dieta oparta na autorskim menu, najnowszych trendach w dietetyce, oraz świeżych i nieprzetworzonych produktach. Ofertę cateringu stanowi szeroki wachlarz diet, wśród których figurują także idealne opcje dla osób cierpiących na schorzenia zdrowotne oraz nietolerancje pokarmowe.

Nutridieta, to nie tylko zbilansowane i zdrowe odżywianie, ale również różnorodna i skuteczna dieta odchudzająca, której efekty można zobaczyć na firmowym profilu Facebook, dzięki udostępnianym zdjęciom uczestników programu Metamorfozy Nutridiety.

Dieta pudełkowa dostępna jest na terenie Katowic i Aglomeracji Śląskiej, Krakowa, Bielska-Białej  oraz w wielu innych miejscowościach

Aktualna mapka obszaru obszaru usług cateringu dietetycznego Nutridieta znajduje się na stronie www.nutridieta.pl. 

 

www.nutridieta.pl
e-mail: biuro@nutridieta.pl
tel.: +48 513 332 500
+48 513 122 325

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności