lederboard

Mode Art Design – z miłości do sztuki


Biżuteria tradycyjna pomału przechodzi do lamusa. Przestaje zadowalać najbardziej wymagających klientów, którzy coraz częściej poszukują rzeczy oryginalnych i niepowtarzalnych, które podkreślą ich indywidualny styl i pozwolą wyróżnić się w tłumie. W odpowiedzi na oczekiwania takich odbiorców powstała internetowa galeria biżuterii artystycznej, autorski projekt agencji reklamowej Mode Art Design.

 

 

– Zaczęło się banalnie, od potrzeby chwili a właściwie konieczności, zakupu wyjątkowego dodatku do stroju na specjalną okazję. Czy kupić biżuterię piękną ale drogą, która po jednorazowym wykorzystaniu powędruje na dno szuflady, czy może tańszą, ale z narażeniem się na nieprzyjemną ( szczególnie dla kobiety!) sytuację, gdy inna Pani, na tym samym spotkaniu, okaże się dumną posiadaczką takiej samej ozdoby. – wyjaśniają właścicielki marki.

 

wisior_srebro_pendant_silver

 

– Pytania pozostały jednak bez odpowiedzi, ponieważ nasze wielogodzinne poszukiwania zarówno w sklepach, jak i w Internecie okazały się bezowocne. Wniosek był prosty i nasuwał się sam: musimy stworzyć miejsce, które zadowoli gust każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. – dodają.

 

silver_earrings_coral_heart_1

 

Jednak galeria internetowa jako platforma sprzedażowa to za mało. Narodził się pomysł, dlaczego nie wykorzystać potencjału wieloletnich doświadczeń marketingowych twórców agencji i nie podjąć się zadania promowania nie tylko prac, ale również artystów współpracujących z galerią?

 

seal-art (4)

 

Wynikiem działań jest galeria Mode Art Design – miejsce dla pasjonatów współczesnego polskiego designu, promujące twórców sztuki jubilerskiej w Polsce oraz zagranicą.

 

kot_cat_silver_necklace_srebrny naszyjnik_2

 

Więcej inspiracji na http://www.modeartdesign.com/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności