Nie bój się węża – zwierzęce trendy w modzie obuwniczej


Motywy zwierzęce nie wychodzą z mody – i dobrze, bo są sexy! Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę wężowych szpilek. Nawet, jeśli tylko na specjalne okazje. Bo jak się okazuje, łączenie wężowych printów z innymi kolorami nie jest takie proste… Dlatego podpowiadamy, jak oswoić węża.

 

Istnieje wiele rodzajów tekstur skór z motywem zwierzęcym. Od monochromatycznych skór krokodyla, po subtelne skóry węża. W większości takie printy są postrzegane jako jednolity kolor, co znacznie ułatwia dobieranie do nich pozostałych elementów stylizacji. Jak nie popełnić modowego faux pas? Wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad.

wezowe_stylizacja_6_bezlogo

Pamiętając o zasadzie “mniej znaczy więcej”, zacznij od dobierania jednolitych elementów stroju do odważnych butów z motywem zwierzęcym, osiągając ostatecznie efekt minimalizmu.

Po pierwsze, neutralnie. Wybieraj zbliżone odcienie neutralnych barw, bazuj na kolorach, które występują w princie na obuwiu.

wezowe_stylizacja_bezlogo

Po drugie, niebieski denim i biel: takie kolory są zawsze dobrym duetem przy mocnych wzorach na bucie. Możesz nosić białą koszulę lub top do jeansowej spódnicy lub spodni.

Po trzecie, inny neutral: buty z czarno-brązowym motywem wężowym noś w połączeniu z atramentowym niebieskim, szarym lub oliwkową zielenią. Biało-czarne motywy zagrają np. z brązową sukienką.

wezowe_stylizacja_5_bezlogo

Jeśli decydujesz się na odważniejsze połączenie skóry wężowej z innymi wzorami, np. z groszkami lub innym printem zwierzęcym, pamiętaj, aby znajdowały się one w tej samej palecie barw. Mając na uwadze te podstawowe zasady, możesz zacząć wężową zabawę modową. A jeśli wciąż szukasz swoich wymarzonych butów z wężowej skórki, koniecznie zajrzyj na www.nessi.com.pl.

 

www.facebook.com/nessi

www.instagram.com/nessi_shoes

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności