Nie zwlekaj z wykończeniem mieszkania! Pracownia architektury wnętrz Decoroom zaprasza na dni otwarte 10-11 czerwca

Jak zabezpieczyć się przed niezaplanowanymi kosztami podczas wykańczania mieszkania? Odpowiedź jest prosta! Skorzystać z usług sprawdzonej firmy specjalizującej się w wykończeniu pod klucz. Przyjdź na dni otwarte do pracowni Decoroom i zarezerwuj ekipę wykończeniową z gwarancją ceny oraz terminu realizacji.

 

Nieprzemyślany projekt czy brak umowy z ekipą wykończeniową to tylko początek długiej listy niepotrzebnych wydatków, z którymi muszą się mierzyć świeżo upieczeni właściciele mieszkań, jeśli zdecydują się robić to na własną rękę. W dobie dwucyfrowej inflacji oraz wzrastającego oprocentowania kredytów hipotecznych każdy grosz ma znaczenie, dlatego kluczem do sukcesu przy wykończeniu mieszkania jest zapobiegliwość.

Wykończenie pod klucz

Dla tych, którzy chcą szybko i w rozsądnej cenie wykończyć swoje cztery kąty najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi wykończenia pod klucz. Oferuje ją m.in. warszawska pracownia Decoroom, w której można wykończyć mieszkanie lub dom już od 970 zł/m2. W tej cenie klient otrzymuje projekt architektoniczny, materiały wykończeniowe, realizację z nadzorem oraz 2-letnią gwarancję na wykonane usługi, a płatności dokonuje się w oparciu o przygotowany harmonogram uzależniony od postępu prac.

Do mieszkania wykończonego „pod klucz” można w zasadzie od razu się wprowadzać. Taka usługa obejmuje pomalowanie ścian, położenie podłóg, montaż drzwi wewnętrznych, wykończenie i wyposażenie łazienki oraz montaż płytek ceramicznych. Dodatkowo może uwzględniać również wykonanie zabudowy meblowej na wymiar. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie, dlatego usługa cieszy się ogromną popularnością na rynku nieruchomości.

Na czym polega współpraca

W pracowni Decoroom podpisanie umowy następuje dopiero po zapoznaniu się z wstępnym kosztorysem prac wykończeniowych. Po dopełnieniu formalności, można przejść do jednej z najprzyjemniejszych części procesu – wyboru materiałów wykończeniowych, który odbywa się w showroomie zlokalizowanym w centrum Warszawy. Dzięki temu klienci nie tracą czasu na bieganie po sklepach budowlanych, wszystko mają w jednym miejscu. Nie muszą się również martwić zamówieniami i terminami dostaw. Tym wszystkim zajmują się specjaliści, którzy dbają o prawidłowy przebieg całego procesu. Prace budowlane i wykończeniowe wykonują profesjonalne ekipy wykończeniowe zgodnie z zaakceptowanym projektem.

Nadzór nad każdym etapem prac sprawują koordynatorzy ds. realizacji. Dzięki ich zaangażowaniu inwestor nie musi jeździć na budowę. Po zakończeniu prac wykonawczych Klient otrzymuje 24-miesięczną gwarancję. Może również zdecydować się na dalszą współpracę z pracownią i wykonać z nią zabudowę meblową na wymiar. Architekci doradzą również w wyborze oświetlenia i sprzętu AGD.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą wykończenia pod klucz przyjdź 10-11 czerwca do showroomu Decoroom, ul. Nowogrodzka 62B i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji architekta wnętrz.

Więcej o usłudze wykończenia pod klucz: https://www.decoroom.eu/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności