lederboard

Nowe zegarki Wenger Attitude Heritage przetrwają próbę


Projektując nowy, flagowy model swoich zegarków, Wenger bazował na bogatym dziedzictwie zegarmistrzowskim szwajcarskiej marki. Podczas tej podróży w czasie, na dłużej zatrzymano się w 1998 roku, w czasach słynnej linii Wenger Commando. Reszta to bogata historia – a dzisiejsze, bezbłędne wzornictwo marki będzie kształtować jej przyszłość oraz design kolejnych produktów.

 

Nowa tarcza zegarków z rodziny Attitude wyraźnie wyróżnia się spośród atrybutów nowego stylu.  We wszystkich modelach smukły, ergonomiczny korpus idealnie dopasowuje się do nadgarstka, stanowiąc z nim nierozłączną całość. Zaczepy paska, które zwracają uwagę wyjątkowym kształtem, tworzą idealne koło. Ponadczasowe, nowe dzieła Attitude  łączą luźny, miejski styl z nutą refleksji. Będą niezawodnymi towarzyszami podróży po mieście, określając nam dokładną godzinę i łatwą do przeczytania datę na jasnej tarczy, ozdobionej precyzyjnie wyrzeźbioną koronką. Trzyletnia gwarancja daje nam pewność i poczucie bezpieczeństwa z ramienia firmy.

01.1541.107_Attitude

Podobno nic nie jest czarno- białe, ale dwa flagowe zegarki kolekcji Attitude 2017 są właśnie takie. Jeden z matową, białą tarczą z wdziękiem łączy się z wyrafinowanym czarnym paskiem ze skóry lub eleganckim, szarym nylonowym mocowaniem. Jego drugi, kontrastowy wariant łączy w sobie czarną tarczę z bransoletą ze stali nierdzewnej.

01.1541.106

W tych zegarkach liczy się przede wszystkim niezawodność, wytrzymałość, dbałość o detal oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów. W taki sposób powstają zegarki, które są kwintesencją najlepszych, szwajcarskich cech.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności