Nowoczesność i funkcjonalność w kolekcjach Space Between Us


Nowoczesne wnętrza cechują  funkcjonalne rozwiązania, minimalizm i prostota. Do tego bardzo istotny jest dobór mebli, detale i kolorystyka – oddające charakter użytkowników. Ponadczasowe w designie i architekturze wnętrz są formy inspirowane naturą. Stonowana, naturalna przestrzeń, a w niej  wyeksponowany jeden element, bądź zestaw w oryginalnym stylu.

 

Realizacje pracowni Space Between Us starają się sprostać tym wymagającym oczekiwaniom. Meble i dekoracje poszczególnych kolekcji – to proste, zdecydowane projekty, w  których oszczędna stylistyka, przełamana jest charakterystycznym akcentem. Wyrazista linia i geometria, kontrastuje z wydobytą przez światło ażurową teksturą, nadającą im lekkość  i wyjątkowość.

 

liscie-kadr

 

Jako projektanci i domownicy wiemy iż życie rodzinne i spokojny czas poza zawodowymi koniecznościami upływa w centralnych pomieszczeniach – jakim jest salon, kuchnia i jadalnia. Aranżacja wnętrza i wybór elementów wypełniających te przestrzenia nadaje im charakterystyczny i indywidualny charakter. Równie ważna jest aranżacja przestrzeni biznesowej, która wpływa na nasz nastrój i skupienie. Pojawienie się w niej ulubionych motywów, czy elementów określających charakter firmy – wyróżni je w zdecydowany sposób od jednakowych pomieszczeń.

Elementy mebli ze szlachetnej stali i eleganckiego szkła o geometrycznych formach, połączone z osobistymi deseniami staną się dopełnieniem i wizytówką nowoczesnego wnętrza.

Powstają nieustannie nowe kolekcje, aby zadowolić różnorodne gusta i preferencję. Niektóre charakteryzują motywy innych kultur, inne  z kolei podkreślają zalety przyrody i jej naturalnych struktur. Tworzenie nowych elementów – motywuje nas do nieustannych poszukiwań i rozwoju umiejętności – co robimy z wielkim zaangażowaniem i pasją.

dscn8090

Kolekcja Anicca – proponowany motyw roślinny podkreśla minimalizm kształtu i szlachetność materiałów. W skład kolekcji wchodzą stoliki, pufy wielofunkcyjne, konsole, barki, abażury, oraz co warto podkreślić – parawany – będące nietypowym dodatkiem w naszych pomieszczeniach. Są to meble, które poza walorem dekoracyjnym – spełniają funkcję wizualnego podziału pomieszczeń.

Kolekcja Japanese Rules – to meble zainspirowane kulturą Japonii i jej architekturą.  Dekoracje tworzą niepowtarzalny nastrój, łącząc  egzotyczną tradycję kraju z nowoczesnością.

Metal z oryginalnymi napisami, zestawiony z egzotycznym drewnem – to nasz ulubiony duet. Stolik kawowy w formie kwadratu, niewysoki parawan z motywem roślinnym, eleganckie abażury i pufy, stworzą magiczny, kojący nastrój. Sami jako twórcy odpoczywamy we wnętrzach , które ozdabiają dostępne na stronie internetowej www.spacebetweenus.pl  kolekcje.

3-japonski

Projekty VIP powstają przy udziale Klienta. Wspólnie tworzymy wyjątkowy mebel z ulubioną sentencją, życiowym mottem, lub firmowy z logiem, który zapadnie w pamięci Gości. Przedmioty użytkowe mogą stać się designerską wizytówką miejsca, czy symbolem przedsiębiorstwa. Tworzenie według indywidualnych preferencji – pozwala realizować niepowtarzalne, nowoczesne, a przede wszystkim – jednostkowe realizacje.

Pracownia SPACE BETWEEN US powstała, aby tworzyć projekty wyjątkowe, unikalne i funkcjonalne. Autorskie meble i elementy dekoracyjne, indywidualizują wnętrza i spełniają oczekiwania Właścicieli.

Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, współpracując z fachowcami poszczególnych dziedzin – łączymy funkcjonalność, styl i piękną formę, definiując na nowo przestrzeń pomiędzy ich użytkownikami.

img_1054-2

Kolekcje autorskich mebli i elementy dekoracyjne wyprzedzają trendy, sprawdzając się zarówno w sferze relaksu, jak i w otoczeniu zawodowym.

Oferujemy meble przyszłości, które jednoczą w sobie nowoczesny design i szlachetne materiały. Profesjonalizm, estetyka, ponadczasowość – to nasze priorytety przy każdym projektowym wyzwaniu.

Pomiędzy wyobraźnią, a kreacją zostawiamy część siebie.

 

Izabella Gądek

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności