Nowy holistyczny kompleks na mapie Polski


Bristol**** Art & SPA Sanatorium to nowy obiekt w sanatoryjnej ofercie Buska-Zdroju, gdzie harmonijnie łączy się tradycyjne leczenie na bazie słynnych buskich wód z najwyższej klasy sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym.

 

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to profesjonalne sanatorium, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantuje skuteczną terapię, oferując swoim gościom komfort pobytu właściwy najbardziej luksusowym ośrodkom SPA na świecie. Misją obiektu jest osiągnięcie pozycji najbardziej profesjonalnego, komfortowego i innowacyjnego sanatorium w Polsce, w którym leczenie jest prawdziwą sztuką. Tradycyjne leczenie na bazie buskich wód w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym leży u podstaw holistycznego podejścia do procesu powrotu do zdrowia – od profilaktyki, przez trafną diagnozę, po skuteczną rehabilitację i relaksację.

Modernizacja i przebudowa budynku obejmowała gruntowny remont zabytkowego, ponad 100-letniego sanatorium Bristol i dobudowę nowego skrzydła hotelowo-sanatoryjnego z basenem. W 4-gwiazdkowym kompleksie znajduje się 71 pokoi i 42 gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości, oprócz basenu i saun, jest również kawiarnia, restauracja, winiarnia, salon kominkowy z biblioteką, boutique oraz parking.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to jedyny obiekt sanatoryjno-hotelowy w Polsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste, dzięki zainstalowanym urządzeniom, które elektrostatycznie oczyszczają, nawilżają i jonizują przestrzeń hotelową. To jeden z nielicznych obiektów w Polsce, gdzie basen oczyszczany jest nanosrebrem o najwyższych właściwościach bakteriobójczych i silnym zapobieganiu infekcjom.

2014_07_06_MG_3668_Sanatorium_Bristol_Festiwal

Bristol**** Art & SPA Sanatorium dysponuje również unikalną w Polsce bieżnią antygrawitacyjną, z technologią wynalezioną przez NASA – dzięki niej ciało zostaje odciążone nawet o 80 procent swojej masy, a pacjenci czują, jakby unosili się w powietrzu. Bieżnia jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po uszkodzeniach w obrębie wszystkich stawów kończyn dolnych; stawów biodrowych, kolanowych i skokowych. Ostatnio gościem w Bristol**** Art & SPA Sanatorium był nasz mistrz Kamil Stoch, gdzie rehabilitował się i wzmacniał się przed Turniejem Czterech Skoczni.

– Ostatni tydzień spędziłem na intensywnym „obozie” rehabilitacyjno – treningowym w Bristol Art & Spa Sanatorium w Busku Zdroju. Pewne kosmiczne urządzenia, które pomagały mojej kostce po zabiegu, widziałem pierwszy raz w życiu. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i jego efektów. Dziękuję przemiłej obsłudze za fachową opiekę. Tego było mi trzeba! Cieszę się, że ośrodki na takim poziomie działają w Polsce! – podsumowuje Kamil Soch.

001_03242014_Sanatorium_Bristol

W Bristol**** Art & SPA Sanatorium oprócz najnowocześniejszego sprzętu medycznego, naturalnych właściwości leczniczych siarki i borowiny uzdrawiającą moc ma również sztuka. Właściciele wierzą w uzdrawiającą moc sztuki i w to, że człowiek, który obcuje z jej przejawami sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia, dlatego specjalnie dla swoich gości zgromadzili blisko 200 dzieł sztuki polskich artystów, m.in. Sylwestra Ambroziaka, Marii Anto, Stanisława Baja, Kuby Bąkowskiego, Edwarda Dwurnika, Antoniego Fałata, Zbigniewa Frączkiewicza, Maurycego Gomulickiego i wielu innych.

Więcej na www.bristolbusko.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności