lederboard

PEKA zaprasza na OKK! design

Już na początku września odbędzie się kolejna edycja inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. Tym razem nie zabraknie na niej marki PEKA, czyli specjalistów od rewolucyjnych rozwiązań meblowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa premiera nowego katalogu firmy oraz… PEKA Party!

 

 

OKK! design to cykl będący autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki, właścicielki agencji PR OKK!, od lat związanej z branżą wnętrzarską. Zapoczątkowany został 7 lat temu i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród architektów, projektantów, mediów oraz wszystkich, którzy cenią dobry design.

Już 9 września w warszawskiej przestrzeni Mysia 3 odbędzie się 16. edycja wydarzenia. Jej tematem przewodnim będzie Biophilic Design – czyli to, w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Jak zawsze nie zabraknie także inspirujących dyskusji o wyzwaniach, takich jak zrównoważony rozwój czy wtórne wykorzystanie odpadów. Podczas tej edycji marka PEKA zaprezentuje swoje nowatorskie systemy organizacji przestrzeni wspierające te trendy.

Ergonomia na wyciągnięcie ręki

Uczestnicy 16. edycji OKK! design otrzymają szansę poznania oferty produktowej marki i przekonania się o jej ergonomii. Jej stoisko bez wątpienia stanowić będzie doskonałą inspirację do aranżacji kuchni i salonu. Odbędzie się również premiera nowego katalogu PEKI, w którym przedstawiono nowości firmy. Co więcej, katalog umożliwia kompleksowe wyposażenie kuchni, zapewniając stały dostęp do zapasów żywności, naczyń i małego sprzętu AGD. Przy użyciu systemów dostępnych w ofercie można także zaaranżować przestrzeń wokół niej: w salonie, garderobie czy biurze. Warto dodać, że wyjątkowym zwieńczeniem tego dnia będzie… PEKA Party! Serdecznie zapraszamy!

PEKA w… aplikacji

Jako miłośnicy innowacji i technologii, marka stworzyła także aplikację Peka Apps. Jej głównym założeniem jest łączenie treści zawartych w katalogu i na stronie internetowej. Po zeskanowaniu strony z zestawieniem produktów możemy automatycznie połączyć się z www.peka.pl i przejść do wybranego systemu z tej tabeli. Dzięki aplikacji zawartość katalogu rozbudowana jest także o dodatkowe treści w formie cyfrowej. Możemy w niej przeglądać modele 3D pojedynczych systemów, a nawet kuchni z zastosowanymi rozwiązaniami, galerie zdjęć oraz filmy!

Więcej na stronie: www.peka.pl.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności