Podlaska Gala Biznesu już za niecałe dwa tygodnie!

5 kwietnia w prestiżowym Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku odbędzie się pierwsza Podlaska Gala Biznesu, której pomysłodawcą jest magazyn LAW BUSINESS QUALITY, organizator takich głośnych eventów jak LWICE BIZNESU, PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU czy DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU. Projekt wspierają dwie marki z Podlasia – Make Up Academy by Dorota LANGE oraz Social Place. 

 

We wtorek (26.03) kapituła i jury konkursu zbierze się, aby wyłonić zwycięzców plebiscytu. W skład kapituły wchodzi m.in. Monika Zamachowska, Anna Korcz, Ilona Adamska, Alex Barszewski. Nad prawidłowym przebiegiem głosowanie czuwa KB Adwokaci – Kancelaria Gorczyca-Barszczewska.

Organizatorzy wezmą pod uwagę m.in. rekomendacje klientów, brak niepochlebnych opinii w sieci, doświadczenie, dotychczasowe osiągnięcia, innowacyjność, działanie według zasad biznesowego fair play.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas ekskluzywnej gali w hotelu Traugutta 3, w trakcie której wystąpi zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Anna Hamela oraz muzyczna gwiazda wieczoru Robert Janowski z pianistą Piotrem Matuszczykiem.

 

W trakcie gali odbędzie się licytacja obrazów białostockiej artystki Ewy Wiśniewskiej-Benedyczuk na rzecz „Domu Jednego Serca” prowadzonego przez ks. Mateusza Bajena.

Celem naszego plebiscytu jest wspieranie lokalnych marek, prestiżowych produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Prestiż w biznesie to biznes z klasą. Na co dzień mieszkam w stolicy, ale bacznie obserwuję podlaski rynek, często organizując w Białymstoku szkolenia i warsztaty dla kobiet biznesu. Jest sporo firm wybijających się ponad przeciętność, odnoszących spektakularne sukcesy – również na arenie międzynarodowej. Warto je pokazać! Warto je nagradzać! Warto uzmysłowić ludziom, że biznes rozwija się pomyślnie nie tylko w Warszawie. Za nami pierwsza, niezwykle udana edycja Gali Biznesu na Podkarpaciu. Teraz pora na Podlasie – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

To będzie niezapominany wieczór przygotowany z wielką starannością i klasą. Chcemy zrobić wydarzenie na najwyższych poziomie organizacyjnym, angażując w to mnóstwo firm, organizacji nie tylko z Podlasia, ale i ze stolicy. To będzie wydarzenie, o którym na pewno będzie się mówiło jeszcze długo po jego zakończeniu. W planach mamy kolejne edycje – dodaje Dorota Lange, współorganizatorka gali.

Patronat honorowy nad Podlaską Galą Biznesu objął Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Bilety na event do nabycia na stronie: https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/podlaska-gala-biznesu-2019-28769/334728-bilety?fbclid=IwAR3s1KlWKEuAJKp9lRg_ZNvhx4qphH74KfcHl2Sn20ywrYSGGA1hLVzL__s

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności