PR od wnętrza- komunikacja bez granic. Webinar OKK! Design dla architektów

Bezpłatny webinar OKK! Design „PR od wnętrza”, z udziałem Olgi Kisiel-Konopki, odbędzie się w poniedziałek, 28 listopada 2022 r. o godzinie 12.00. Podczas spotkania właścicielka wiodącej w branży wnętrz agencji OKK! PR opowie, jak zbudować markę osobistą architekta i zaistnieć ze swymi projektami w mediach. Prelekcję poprzedzą prezentacje marek: Samsung i Barlinek.

 

 

 

Czy wiesz, co powinieneś robić jako osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku swojej pracowni, a także za promocję Twoich projektów? Jak dotrzeć do dziennikarzy i zadbać o publikację realizacji w mediach? Jakie znaczenie ma odpowiednia sesja zdjęciowa, z kim ją wykonać? I wreszcie jak projektować komfortowo? Na te pytania odpowie w najbliższy poniedziałek, 28 listopada o godz. 12:00, podczas bezpłatnego webinaru OKK! Design, gość specjalny Olga Kisiel Konopka.

Smart życie // Samsung – mecenas spotkania

Firma Samsung pokaże własną wizję domu, w którym inteligentne i stylowe rozwiązania sprawiają, że komfort życia znacząco wzrasta, pozwalając domownikom na skupienie się na tym, co najważniejsze. Koncepcja produktów z linii Bespoke Home to nie tylko zaawansowane lodówki. Znajdziemy tu cały system skomunikowanych rozwiązań, stworzonych dla jeszcze większej wygody, personalizacji, wszystko to w duchu zrównoważonego rozwoju.  Piekarniki, piekarniki kompaktowe, pralki, suszarki, oraz odkurzacze, idealnie wkomponowujące się w ideę nowoczesnego domu, to kolejne smart urządzenia Samsung, pozwalające na zaoszczędzenie czasu i domowego budżetu, dbając przy okazji o higienę i środowisko.

Podłoga bez ograniczeń // Barlinek – partner webinaru

Hybrydowe podłogi zdobyły uznanie projektantów wnętrz, będą przy okazji kolejnym krokiem Barlinek w stronę działań proekologicznych. Troska o ekologię oraz nowoczesne wzornictwo, skłoniły firmę do myślenia o wykorzystaniu alternatywnych materiałów do produkcji podłóg drewnianych. Ponieważ, jak wszyscy wiemy, nasze zasoby drewna powoli się kurczą, Barlinek opowie o swym spojrzeniu na materiały alternatywne, przynajmniej dla części budowy produktu, jak np. rdzeń. Misją tego czołowego producenta podłóg jest, aby dostarczać nowoczesne produkty wykończeniowe, które będą fundamentem na lata, także w pomieszczeniach takich, jak kuchnia czy łazienka.

Komunikacja bez granic // Olga Kisiel Konopka OKK! PR

Gościem specjalnym webinaru będzie tym razem Olga Kisiel- Konopka, mentorka i właścicielka OKK! PR, agencji zorientowanej na kreowanie wizerunku architektów i firm związanych z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Jej silna pozycja na rynku usług PR to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w tym sektorze. Firmy, organizacje i pracownie architektoniczne, prowadzone przez agencję OKK! PR, takie jak Geberit, Cosentino, OW SARP, BoConcept, Vasco, Decoroom, Mikołajska Studio czy Anna Koszela, ciągle się rozwijają i umacniają swą pozycję na rynku. Po raz pierwszy podczas spotkań OKK! Design podzieli się swym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, przekazując projektantom unikalny know-how dotyczący sprawdzonych rozwiązań i możliwości kreowania profesjonalnego wizerunku architekta.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/wdrfc

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK!design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

 Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości – Olga Kisiel-Konopka OKK! PR

12.05 – Bespoke Home – Magdalena Weber, Paweł Brzezicki, Samsung

12.25 – Drewniane podłogi hybrydowe – Jacek Kula, Barlinek

12.40 – PR od wnętrza – komunikacja dla architektów – Olga Kisiel Konopka- OKK! PR

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności