Premiera książki „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” za nami!

23 maja w warszawskim Klubie LOFT44 odbyła się oficjalna premiera książki Ilony Adamskiej, pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga”. Ponad 120 osób świętowało kolejny sukces Agencji I.D.MEDIA, która tego dnia obchodziła również 8. urodziny magazynu Imperium Kobiet. 

 

Na gali pojawiły się bohaterki książki, które wzięły udział w projekcie, a są to:

Katarzyna Przemyska, Monika Niżnik, Izabela Anuszewska, Joanna Kłosińska, Paulina Niemyjska, Monika Toczyńska, Joanna Wojdat-Pokrzyk, Monika Szubertowicz, Monika Gościmińska, Monika Kurdej, Sylwia Wurst, Agnieszka Pająk, Joanna Preisner, Agnieszka Stępień, Karina Kondeja-Wojtczak, Anna Gołębiowska – Pilch, Grażyna Krahelski-Roche, Justyna Szwed, Agnieszka Barylska, Dr Monika Goroszewska, Irmina Przybyłowska, Magdalena Jeż, Marta Borowiecka, Renata Dziewońska, Dorota Oyrzonowska, Sylwia Pikul, Edyta Tadeusiak, Anna Suska, Anna Białous-Griffiths, Agnieszka Janisz, Monika Zamachowska.

IK 8-36

W roli ekspertek wystąpiły:  Izabella Markiewicz, Kinga Bogdańska, Małgorzata Kapuściak.

IK 8-102

– To moja pierwsza tak osobista i bardzo emocjonalna książka. Pisana w niezwykle trudnym dla mnie czasie. W momencie, gdy 7 tygodni walczyliśmy na „Ojomie” o życie mojego ukochanego Taty. Niestety nie udało się. Książkę zadedykowałam Jemu. Wierzę, że był ze mną podczas środowego eventu. W swojej najnowszej książce, bez retuszu piszę o swoich doświadczeniach i przemyśleniach związanych z branżą mediów, o emocjach, miłości, modlitwie, o swoim osobistym dramacie i ogromnej nadziei i wierze w ludzi. O tym, jak budować swoją markę i działać skutecznie w sieci. Moja nowa książka to zbiór ponad 30 wywiadów z kobietami sukcesu. To także rozmowy z 4 gwiazdami: Moniką Zamachowską, Anią Powierzą, Pauliną Holtz i Pauliną Sykut Jeżyną. – mówi Ilona Adamska, autorka i pomysłodawczyni gali.

IK 8-130

– Bycie sobą, bycie autentycznym to najmocniejsza karta w ręku każdego z nas. Mówienie dziś tego, co się naprawdę myśli, wymaga ogromnej odwagi. Ilona, która jest niezwykle szczera, emocjonalna, spontaniczna – nie boi się pisać odważnie, bez owijania w bawełnę. W swojej najnowszej książce pokazuje, że poza wizerunkiem kobiety pewnej siebie, kobiety sukcesu – ma też drugie oblicze: osoby kruchej, czasem zagubionej, niezwykle wrażliwej i ciepłej. Praca przy najnowszej książce była dla mnie nie tylko przyjemnością, ale i zaszczytem. To książka, która skłania do refleksji i zastanowienia się nad swoim własnym życiem. – dodaje Anna Gardyniak, odpowiedzialna za redakcję i korektę książki.

WODZ5325

Ilona Adamska, autorka

Książka do nabycia na www.ikmag.pl i www.multistore24.pl 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności