lederboard

Profesjonalne doradztwo podatkowe i finansowe w Książenicach

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Finansowego została założona w 2018 roku w Warszawie. Wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje zdobyte przez 20 lat jak również zapotrzebowanie na moje usługi podjąłem decyzje o otwarciu własnej działalności. W 2023 roku została otwarta filia w Książenicach – 4 km od Grodziska Mazowieckiego która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród okolicznej społeczności.

 

 

 

 

Jakie usługi doradcze oferuje kancelaria?

Zakres doradztwa podatkowego obejmuje w szczególności:

  • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych, celnych oraz egzekucji administracyjnej,
  • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień oraz prowadzenie rozliczeń innych niż podatki – jak należności publicznoprawne (np. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne,
  • doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego,
  • reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed sądami administracyjnymi,
  • reprezentowanie też klientów i doradzanie im w zakresie obowiązków wynikających z prawa celnego.
  • Oprócz doradztwa podatkowego kancelaria oferuję:
  • usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla osób fizycznych oraz małych, średnich i dużych firm,
  • controlling finansowy, sprzedażowy,
  • pozyskiwanie finansowania,
  • doradztwo przy dotacjach. ubezpieczeniach

Klientami kancelarii są m.in. osoby fizyczne, firmy jednoosobowe, spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje, uczelnie.

Jacek Dziuba –jest właścicielem kancelarii i ekspertem w zakresie zarządzania finansami oraz prawa podatkowego i finansowego. Zajmuje się doractwem podatkowym oraz jest certyfikowanym głównym księgowym i dyrektorem finansowym. Od 5 lat został stałym komentatorem dziennika „Rzeczpospolita”. Występuje na licznych konferencjach jako prelegent z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości, podatków. Absolwent finansów i bankowości w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości.

Ukończył studia podyplomowe z zarządzania finansami w Akademii Leona Koźmińskiego i ze sprawozdawczości finansowej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 5 lat wykładowca m.in na studiach MBA, DBA, studiach podyplomowych. Realizuje ścieżkę ACCA. Doktoryzuje się z ekonomii i finansów na Uniwersytecie Łódzkim.

Kancelaria doradztwa podatkowego i finansowego Jacka Dziuby

Kancelaria zdecydowanie różni się od typowej kancelarii czy biura rachunkowego. W biurze oprócz załatwienia typowych spraw księgowych znajdują się obrazy, sztuka oraz mebel pokazowy z kolekcją ubrań projektanta i artysty Arkadiusza Drawc. Kancelaria połączona jest z galerią obrazów oraz usług tego właśnie artysty.

Więcej informacji na stronie:

https://www.jacekdziuba.com/

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności