lederboard

Przestrzeń rozwoju dla przedsiębiorców, managerów i zespołów

Kompetencje miękkie stanowią szereg niezbędnych umiejętności na rynku pracy. Decydują często o sukcesie zawodowym na stanowisku kierowniczym lub wymagającym pracy w zespole. Dodatkowo umożliwiają lepsze zrozumienie potrzeb, oczekiwań i motywacji wśród pracowników, tworząc przestrzeń do optymalnego stylu zarządzania w organizacji. Poprzez zbudowanie zaangażowanego zespołu pracowników, efektywne wykorzystanie zasobów, stworzenie zrównoważonej i bezpiecznej przestrzeni komunikacyjnej, a także nauki asertywności i odporności na stres — firma może efektywniej realizować wyznaczone cele oraz budować silną pozycję na rynku. To wszystko jest możliwe, dzięki szkoleniom z kompetencji miękkich, dedykowanym przedsiębiorcom, liderom oraz zespołom.

 

 

 

Biznes i inspiracja w jednym miejscu

Kampus Rozwoju Zespołowego i Osobistego jest wydarzeniem, które łączy w sobie pasję do biznesu, wzajemnej inspiracji i zrównoważonego rozwoju wśród zebranych uczestników, prelegentów i organizatorów eventu. Organizatorem jest firma pm2pm, która ma 15-letnie doświadczenie w zakresie doradczo-szkoleniowym. Na swoim koncie posiada kilka edycji specjalistycznego eventu, jakim jest Kampus Zarządzania Projektami, który zdobył sympatię i zaufanie wśród przedsiębiorców z całego kraju.

Skupiając się na obszarze soft skills, zespół pm2pm przygotował dla uczestników Kampusu Rozwoju specjalistyczne szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów i praktyków. W trakcie wydarzenia goście mogą zdobyć umiejętności w obszarach związanych z komunikacją, przywództwem, skutecznym zarządzaniem sobą oraz budową zgranego zespołu.

W trakcie warsztatów, szczególny nacisk kładzie się na praktyczne zastosowanie omawianego tematu. Dzięki temu każdy uczestnik ma możliwość nabycia nowych umiejętności, które mogą przyczynić się do rozwoju biznesowego i osobistego.

Warsztaty — specjalistyczna wiedza i umiejętności

W ramach tegorocznego Kampusu Rozwoju zespół pm2pm postawił na tematyczne szkolenia, które mają stanowić przestrzeń do inspiracji oraz poszerzenia horyzontów. Poniżej znajduje się lista warsztatów, które odbędą się już 21-23 maja 2023 roku:

  • „Otwarte przywództwo” z Sylwią Dąbrowską — trenerką rozwoju biznesu i sportu oraz certyfikowanym coachem, która odkryje w każdym indywidualny potencjał przywódczy, nauczy wykorzystywać mocne strony i myśleć systemowo poprzez równowagę emocji, współpracy i energii.
  • „Budowanie kreatywnego i skutecznego zespołu poprzez pozytywną atmosferę środowiska pracy” ze Stanisławem Bobulą — psychologiem, edukatorem i coachem. Nauczy on jak osiągać pełnię swoich umiejętności, jak stymulować obszary mózgu odpowiadające za kreatywne rozwiązania oraz jak zbudować atmosferę zmniejszającą rotację pracowników.
  • „Inteligencja emocjonalna i skuteczna komunikacja w życiu osobistym i zawodowym” z Joanną Jeżak — psychologiem, psychoterapeutką i specjalistką rozwoju osobistego i zawodowego, która przedstawi jak świadomie zarządzać emocjami, tworząc przy tym satysfakcjonujące relacje w środowisku prywatnym i zawodowym.
  • „Well-being, well-balance — zarządzanie sobą w życiu zawodowym i osobistym” z Ewą Kruk — specjalistką rozwoju osobistego i zawodowego, trenerką FRIS, certyfikowaną terapeutką i coachem, która pokaże jak zarządzać sobą w życiu osobistym i w miejscu pracy, zwiększając przy tym swoją efektywność.

Nie hejt, a motywacja

W ramach Kampusu Rozwoju będzie miało miejsce wyjątkowe wystąpienie gościa specjalnego — Ilony Adamskiej, wydawcy i redaktor naczelnej Law Business Quality, Imperium Kobiet, 6 portali lifestylowych, a także zaufanej motywatorki, która od lat wspiera kobiecą przedsiębiorczość.

Ilona Adamska jest organizatorką ogólnopolskiej kampanii społecznej „Nie hejtuję — motywuję”, która ma na celu zaprezentowanie skali zjawiska, jakim jest hejt w miejscu pracy lub w szkole. Ambasadorami akcji są znane osoby, takie jak: Katarzyna Miller, Monika Richardson, Anna Maruszeczko, Katarzyna Pakosińska, Krystian Wieczorek, Teresa Rosati, Weronika Rosati, Anna Korcz, Beata Sadowska, Piotr Kupicha czy zespół Blue Cafe.

Wystąpienie w ramach Kampusu Rozwoju ma nauczyć zgromadzonych uczestników, jak cieszyć się z sukcesów innych, a przy tym inspirować się nimi. Sukces wymaga wielu lat poświęcenia i wytrwałości, a jeśli coraz większe grono osób zacznie rozumieć ten proces, to życie stanie się bardziej pozytywne. Wyzbywając się uczucia toksycznej zazdrości, społeczeństwo jest w stanie poczuć inspirację i motywację do dalszego działania. Szczęście to nie tylko „mieć”, ale również „być”.

Zapisy na Kampus Rozwoju

Wydarzenie odbędzie się 21-23 maja 2023 roku w Hotelu Olivia Medical Spa**** w Skomielnej Czarnej. Miejscowość jest położona w spokojnej i malowniczej okolicy, 50 km od Krakowa. Niedaleko znajduje się uzdrowisko Rabka-Zdrój, która jest oddalona o 19 kilometrów od hotelu.

Piękno i bliskość przyrody, wyjątkowe widoki i szkolenia przepełnione wiedzą, stanowią uzupełnienie Kampusu, jako miejsca sprzyjającemu rozwoju oraz inspiracji. Jeśli jesteś zainteresowany cyklem szkoleń, który umożliwi zdobycie kwalifikacji miękkich, dodatkowo zapewniając networking z pozostałymi pasjonatami biznesu, to już teraz możesz zapisać się na wydarzenie poprzez rejestrację na stronie Kampusu Rozwoju.

Jako oficjalny Patron Medialny posiadamy dla naszych czytelników zniżkę w postaci – 10% na zakup biletów. Podczas rejestracji wystarczy wpisać w wyznaczone miejsce kod „MOTYWUJE10”, aby skorzystać z rabatu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty oraz zapoznania się ze szczegółami. Jeśli mielibyście pytania dotyczące wydarzenia, zachęcamy do kontaktu z organizatorami: telefonicznie pod numerem +48 500 640 382 lub mailowo mtadla@pm2pm.pl.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności