PUFF-BUFF na Maison&Objet w Paryżu

Marka PUFF-BUFF okrzyknięta polską ikoną designu weźmie udział w targach wnętrzarskich Maison&Objet w Paryżu. Innowacyjne, oryginalne lampy zagoszczą w stresie NOW! DESIGN À VIVRE, zaś lampa BIG PUFF wzbogaci specjalną wystawę w ramach targów – COMFORT ZONE.

 

W dniach 8-12 września 2017 r. odbędzie się jedno z najważniejszych designerskich wydarzeń w Europie. Maison&Objet to prestiżowe targi wnętrzarskie, które gromadzą tłumy miłośników dobrego designu. To przegląd najnowszych wnętrzarskich trendów i marek, niezwykła dawka inspiracji i ciekawych spotkań. Nie mogło zabraknąć tam PUFF-BUFF! Oświetlenie marki to połączenie funkcjonalności, nowatorskich technologii i niebanalnego wzornictwa. Stoisko z innowacyjnymi, wypełnionymi powietrzem lampami pojawi się w strefie NOW! DESIGN À VIVRE. The soul of design. Poznamy tam nowe koncepcje projektowe – funkcjonalne, ale odważne i innowacyjne przedmioty. W specjalnie zaprojektowanej, designerskiej przestrzeni zaprezentowana zostanie konstelacja BUBBLES. Na puff-buffowym niebie rozbłysną okrągłe lampy różnej wielkości – MEGASTAR, SUPERSTAR, STAR i STARLETTE. Dodatkowo pokazane zostaną nowości w ofercie marki – plafony HALF-STAR, HALF-SUPERSTAR i HALF-MEGASTAR. Nie zabraknie także modelu ORCA, który stał się znakiem rozpoznawczym PUFF-BUFF.

Half-megastar, PUFF-BUFF2

Ale to nie wszystko! Stojąca lampa zewnętrza BIG PUFF została wybrana do specjalnej wystawy w ramach targów, opowiadającej o tegorocznym temacie przewodnim – COMFORT ZONE. Wystawa skupia się na przestrzeni, która gwarantować ma osiągnięcie wewnętrznego spokoju i dobrego samopoczucia. Elementy wystroju wnętrza mają optymalizować komfortowe funkcjonowanie w życiu codziennym. W tę ideę idealnie wpisała się lampa BIF PUFF, która jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale i zapewniającym poczucie domowej harmonii. Ciepłe i przyjemne światło daje poczucie bezpieczeństwa i odprężenia. Dom staje się dzięki niej miejscem, w którym czujemy się dobrze.

Targi będą także okazją do spotkania i rozmowy z designerami PUFF-BUFF – Anią Siedlecką i Radkiem Achramowiczem. Serdecznie zapraszamy na stoisko PUFF-BUFF C168-D167 w hali 7 w strefie NOW! DESIGN À VIVRE.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności