RODO pod lupą! Zapraszamy na wyjątkową konferencję

O końcu świata mówiono i pisano – dużo i często. W ,,Dzień Apokalipsy” grono zwolenników spotykało się w centrach miast żegnając się z sobą i otaczającym ich światem. Gdy zbliżała się godzina zero – wszyscy łapali się za ręce – wierząc w kataklizm, który ominąć miał tylko ich – wybranych.

 

 

RODO również mówiono i pisano – dużo i często. Ilość proponowanych konferencji i szkoleń wciąż zaspokaja głód wiedzy każdego kto choć trochę interesuje się ochroną danych osobowych.

25 maja 2018 r. nie złapiemy się za ręce, i nie nałożymy na nikogo żadnych kar finansowych. Przewidujemy mały kataklizm ale bez obawy, wiążę się on tylko i wyłącznie z solidną/nową dawką wiedzy, a także ze spotkaniem z rozpoznawalnymi ekspertami z zakresu ochrony danych osobowych (WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE).

RODO_BANER_828X315_ZDJĘCIE W TLE

25 maja porozmawiamy o RODO w dniu rozpoczęcia stosowania tego aktu. Powiemy Wam o tym czego jeszcze nie wiecie – przyzwyczaimy Was do myśli, że RODO to od teraz nowa rzeczywistość porządkowania naszych danych osobowych. Przekonamy Was, że RODO nie jest takie straszne, jak je od roku wszyscy przedstawiają. Bądźcie na bieżąco, więcej informacji TUTAJ.

Widzimy się 25 maja (piątek) w Warszawie (ul. Chałubińskiego 8). Koszt udziału w wydarzeniu: 149 zł/netto.

Zapisy: www.rodopodlupastartujemy.evenea.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności